СНПТО-100 Smart - трифазний високоточний стабілізатор напруги з широким діапазоном в алюмінієвому дизайнерському корпусі.
Робочий діапазон стабілізації від 130 до 300В, даний пристрій вирівнює напругу до номіналу 220В
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volter |
| Кількість фаз | 3 |
| Додаткові характеристики | |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 117 кг |
| Висота | 155*3 мм |
| Вихідна напруга | 220 (на фазу) V |
| Довжина: | 1790*3 мм |
| Колір | Світло-сірий |
| Кількість щаблів | безступінчатий |
| Охолодження | Примусове |
| Робоча температура | Робочий діапазон від плюс 1°С до 40°С в закритому приміщенні |
| Тип | Інверторний |
| Ширина | 1040*3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 435 180 ₴




