Вентилятор ARDESTO колонний, 110см, 50Вт, пульт ДК, дисплей, чорно-білий
- В наявності
- Код: FNT-R44X1WY22
2 199 ₴
Підлоговий вентилятор колонного типу з потужністю 50 Вт, пультом дистанційного управління, таймером, датчиком температури та LED-дисплеєм. Вентилятор підтримує налаштування швидкості та обертання, а також режим морського бризу.

Вентилятор ARDESTO колонний, 110см, 50Вт, пульт ДК, дисплей, чорно-білий
Стильна прохолода
Ardesto FNT-R44X1W виконано у сучасному дизайні, який впишеться у будь-який інтер’єр, а конструкція колонного типу дозволить розташувати вентилятор навіть у самих маленьких приміщеннях. Для стійкої установки використовується кругла платформа.
Великі можливості
Вентилятор отримав LED-дисплей, на якому відображається температура навколишнього середовища. На верхній частині розташована панель керування, а для зручного зберігання пульту ДУ передбачено спеціальний відсік. Серед налаштувань – три режими швидкості, обертання, таймер до 15 годин, а також режим морського бризу.

Основне
| Тип | Для підлоги |
| Потужність | 50 Вт |
| Дисплей | LED |
| Пульт ДУ | ![]() |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Кількість режимів | 3 |
| Режими | морський бриз |
| свіжість лісу | |
| класичне обдування |
Додатково
| Особливості | автоматичне відключення /впродовж 60 секунд |
| Широкий кут обертання | |
| Датчик температури | |
| Таймер | до 15 годин |
| Напруга | 220 В /50 Гц |
Фізичні характеристики
| Колір | білий |
| Розміри | 110 х 31 х 31 см |
| Вага | 3.6 кг |
Габарити брутто
| Ширина | 220 мм |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 1120 мм |
| Вага | 4.55 кг |
| Об'єм | 0.0493 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 1 рік |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Тип вентилятора | Колонний |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Споживана потужність | 50 Вт |
| Регулювання швидкості | Так |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип управління | Сенсорне |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Живлення | Мережа 220В |
- Ціна: 2 199 ₴









LED