Кондиціонер побутовий Daiko Polar Inverter (12) ASP-H12PINX, спліт-система, інвертор, настінний, -25°
- В наявності
- Код: 232323236
22 757 ₴
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Побутовий кондиціонер Daiko Polar Inverter.
Особливості:
- Новий дизайн внутрішнього блока з Golden fin покриттям. Це золоте покриття ребра теплообмінника, що захищає від корозії та впливів агресивного зовнішнього середовища.
- Прихований дисплей LED;
- Працює на R32 фреоні;
- Захисна кришка на труби;
- 5 років гарантії.
Функції
Працює на нагрівання до -25 градусів
Моделі у двох потужностях: 3,5 кВт і 7 кВт
Антикорозійне покриття теплообмінника Golden Fin
Функція автоматичного перезапуску
Active carbon filter
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Daiko |
| Країна виробник | Китай |
| Wi-Fi модуль | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Потужність обігріву | 3420 Вт |
| Потужність охолодження | 3400 Вт |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Охолоджуюча здатність | 12000 BTU/г |
| Потік повітря | 550 куб.м/год |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 35 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Колір корпусу | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Дисплей | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Інвертор | Так |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Кількість режимів роботи | 5 |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 6 |
| Максимальна довжина комунікацій | 25 м |
| Максимальна температура | 32 град. |
| Мінімальна температура | -16 град. |
| Продуктивність осушення | 29 л/добу |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Таймер | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Рівень шуму | 38 дБ |
| Фільтр | Вугільний фільтр |
| Функція іонізації | Ні |
| Функція пам'яті | Так |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Вага зовнішнього блоку | 25 кг |
| Висота зовнішнього блоку | 459 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 276 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 712 мм |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 10 кг |
| Висота внутрішнього блоку | 250 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 201 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 777 мм |
| Параметри роботи приладу | |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 53 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -25 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 1005 Вт |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 1130 Вт |
| Частота | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 757 ₴








