ПРАВИЛЬНА СИНУСОЇДА
Вбудований електронний блок з мікропроцесорним керуванням контролює роботу генератора та забезпечує стабільну вихідну напругу 230В 50Гц синусоїдальної форми, що підходить для надійної роботи чутливої електроніки.
НАДІЙНИЙ ДВИГУН
Фірмовий надійний двигун K&S відрізняється підвищеною зносостійкістю, тривалою і стабільною роботою, та відповідає всім європейським стандартам якості, в тому числі EURO V.
ЕКОНОМІЧНИЙ РЕЖИМ
Режим економії палива ECONOMY MODE зменшує витрати палива до 50% при малих навантаженнях завдяки зниженню оборотів двигуна.
ЕРГОНОМІЧНА ПАНЕЛЬ КЕРУВАННЯ
Зручне розташування усіх функцій: багатофункційний LED-дисплей (лічильник мотогодин, вольтаж, частота), індикатори контролю стану генераторної установки, що сигналізують про робочий стан, спрацювання автомату захисту при перевантаженні або короткому замиканні, про низький рівень оливи, кнопка Reset для перезавантаження системи контролю та відновлення подачі напруги, роз’єм для паралельного підключення генераторів, два USB-виходи (5B/1A, 5B/2.1A), розетка 230В та клема заземлення.
НИЗЬКИЙ РІВЕНЬ ШУМУ
Шумозахисний корпус забезпечує мінімальний рівень шуму (62 дБ Lpa 7м), комфортне використання і зручне транспортування.
ВИСОКОЯКІСНИЙ АЛЬТЕРНАТОР
У генераторах інверторного типу Könner & Söhnen встановлено високоякісний безщітковий альтернатор зі 100% мідною обмоткою. Надійний та компактний альтернатор встановлений на постійних магнітах, у пластиковому кожусі та може витримувати максимальні навантаження без ушкоджень, гарантує тривалу надійну роботу генераторної установки.
ПАРАЛЕЛЬНЕ ПІДКЛЮЧЕННЯ
Можливість паралельного підключення двох генераторів через спеціальний прилад для отримання подвійної потужності. Підходить до моделей інверторних генераторів Könner & Söhnen®, в яких є функція паралельного підключення: KS 2000i S, KS 2000iG S, KS 4000iE S, KS 4000iEG S, KS 4100iEG, KS 6000iE S.
Додаткові аксесуари
Генератор укомплектований додатковими аксесуарами: ключ свічковий, викрутка РН2 6,0 мм, чохол для аксесуарів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Könner & Söhnen |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Номінальна сила струму | 8.7 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 19 |
| Габарити | 500 x 285 x 460 мм |
| Генератор | інверторного типу |
| Клас захисту | IP 23M |
| Комплектація | Генератор,Чохол для аксесуарів,Пакування,Викрутка РН2 6,0 мм,інструкція з експлуатації,ключ свічковий |
| Максимальна потужність | 2 |
| Модель двигуна | KS 100i |
| Номінальна постійна напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 1.8 |
| Об'єм двигуна | 79.7 |
| Обмотка альтернатора | мідь |
| Обсяг масла в картері двигуна | 0.4 л |
| Обсяг паливного бака | 5 |
| Паливо | Бензин |
| Потужність | 2.5 |
| Пристрій | генератор |
| Рекомендуємо придбати | 2E-JCM5H,2E-JCM10H,2E-JCM20H,2E-JCM10V,2E-JCM20V,2E-JCM60S,2E-JCM40S,2E-JCM30S,21-127-950,21-127,11-560,11-561 |
| Розетки | 1 x Schuko 230 В |
| Рівень шуму | 62 |
| Тип ДВС | Бензиновий 1-циліндровий, 4-тактний з повітряним охолодженням |
| Тип генератора | бензиновий |
| Тип запуску | ручний стартер |
| Функції | Вольтметр,Лічильник мотогодин,Частотомір,Можливість паралельного підключення,LED-дисплей,USB-виходи |
| Час безперервної роботи | 6.25 |
| Частота току | 50 |
- Ціна: 26 799 ₴












