Стартовий набір фільтрів для мінералізації зворотнього осмосу GROHE Blue використовує найновішу технологію для очищення водопровідної води від домішок з насиченням мінералів і вода набуває смаку бутильованої води преміум-класу. Це ідеальна система для регіонів, де небезпечно пити воду прямо з під крана. У процесі зворотного осмосу водопровідна вода пропускається через осмотичну мембрану, яка видаляє всі сторонні речовини, включаючи хімічні сполуки, бактерії, гормони та мікроорганізми. Потім вода збагачується магнієм та кремнієм для кращого смаку. Водопровідна вода перетворюється на абсолютно безпечну, чисту питну воду з першокласним смаком мінеральної води.
Резервуар для зберігання не потрібний, оскільки система забезпечує швидкість потоку 1,5 літра за хвилину з тиском подачі від 1,0 до 4,0 бар. Рівень утримання солі понад 97%. Термін служби осмотичної мембрани становить близько року. Набір фільтрів сумісний з усіма змішувачами GROHE Blue Pure. За розмірами компактний і розроблений таким чином, щоб займати мінімум місця у тумбі під раковиною.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grohe |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cпосіб очищення | зворотного осмосу |
| Висота | 450 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Комплектація | фільтр,мінералізатор,система фільтрації води,документація |
| Кількість ступенів очищення води | 5 |
| Максимальний робочий тиск води | 4 бар |
| Мінімальний робочий тиск води | 1 бар |
| Сфера застосування | питна вода |
| Підходить для | холодної води |
| Рекомендована швидкість фільтрації | 1.5 л / хв |
| Тип | Набір зворотнього осмосу |
| Встановлення | під мийку |
| Ширина | 381 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 88 020 ₴








