НАДІЙНІ ФІРМОВІ ДВИГУНИ
Для торгової марки «Könner & Söhnen» спеціально були створені двигуни серії KS, що пройшли багатогодинні та багаторівневі тести. Фірмові двигуни KS надійні, зносостійкі та економічні. Надійний двигун Könner & Söhnen відповідає всім європейським стандартам якості, в тому числі сучасному екологічному стандарту EURO V.
ІНДИВІДУАЛЬНІ СЕРІЙНІ НОМЕРИ НА ДВИГУНАХ
Двигуни відповідають усім світовим та європейським стандартам якості, економічності, екологічності (зокрема рівень шкідливих викидів та рівень шуму). Кожний двигун та кожний генератор мають свої індивідуальні серійні номери, що дозволяє нам контролювати якість виробництва та сервісного обслуговування.
Двигуни Könner & Söhnen вирізняються легким стартом та пониженою вібрацією. Лінійка бензинових генераторів KS 7000 оснащена надійним 1-циліндровим двигуном потужністю 13 к.с.
ЛЕГКА ТА ЗРУЧНА СИСТЕМА СТАРТУ
Система полегшеного старту дозволяє швидко завести двигун, не докладаючи значних зусиль. Більш потужні моделі додатково обладнані системою електричного старту для зручності викоричтання.
АЛЬТЕРНАТОР З 100% МІДНОЮ ОБМОТКОЮ
В генераторах TM «Könner & Söhnen» встановлений високоякісний альтернатор синхронного типу з 100% мідною обмоткою. Тільки мідна обмотка може витримувати максимальні навантаження без будь-яких ушкоджень, що гарантує довготривалу надійну роботу генераторної установки.
ЗРУЧНА ЕРГОНОМІЧНА ПАНЕЛЬ КЕРУВАННЯ
Ергономічна панель керування генератора дозволяє з легкістю керувати його роботою завдяки зручному розташуванню усіх функцій: сучасного LED-дисплею (лічильник мотогодин, частота, вольтаж), електрозапуску (опціонально), автоматичного вимикача при перенавантаженнях, датчику низького рівня оливи, розеток, роз’єму заземлення, клем та інше.
СТАЛЕВИЙ БАК
Генератори «Könner & Söhnen» оснащені сталевим паливним баком збільшеного розміру, що подовжує час роботи генератора без дозаправки. На баці розміщений індикатор рівня палива для зручності використання.
ПІДВІЙНА АНТИВІБРАЦЕЙНА СИСТЕМА
Всі моделі генераторів ТМ «Könner & Söhnen» оснащені подвійною антивібраційною системою, що забезпечує зниження шуму та подовжує роботу генератора. Двигуни закріплені на високоякісних каучукових подушках. Посилена сталева рама має гумові опори для додаткового зниження вібрації, від ковзання та корозії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Könner & Söhnen |
| Номінальна сила струму | 23.91 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 69.2 |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Габарити | 680 x 545 x 550 мм |
| Клас захисту | IP 23M |
| Комплектація | Генератор,Свічний ключ,Пакування,інструкція з експлуатації |
| Максимальна потужність | 5.5 |
| Модель двигуна | KS 390 |
| Номінальна потужність | 5 |
| Об'єм двигуна | 389 |
| Обмотка альтернатора | мідь |
| Обсяг масла в картері двигуна | 1.1 л |
| Обсяг паливного бака | 25 |
| Паливо | Бензин |
| Потужність | 13 |
| Пристрій | генератор |
| Розетки | 1 x Schuko 230 В,1 x CEE 230 В 32 А |
| Рівень шуму | 70 |
| Тип ДВС | Бензиновий 1-циліндровий, 4-тактний з повітряним охолодженням |
| Тип генератора | бензиновий |
| Тип запуску | ручний стартер |
| Функції | Вихід 12В,Регулятор напруги: інтелектуальна система AVR |
| Час безперервної роботи | 17 |
| Частота току | 50 |
- Ціна: 33 299 ₴











