Блок автоматичного введення резерву (AВР) KS ATS 4/100HD німецької торгової марки Könner & Söhnen автоматично запускає електростанцію і перемикає навантаження на нього при відключенні основного джерела живлення, та автоматично зупиняє роботу електростанції при відновленні центрального електропостачання. Підходить для дизельних електростанцій «Könner&Söhnen». Блок АВР може працювати як в автоматичному так і в ручному режимі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Könner & Söhnen |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 22.3 |
| Захист | IP44 |
| Особливості | Клас ізоляції AC1.0KV/1min 1mA |
| Потужність, кВт | 23 (230 В),55 (400 В) |
| Робоче середовище | від -20°С до +45°С; вологість: 50% |
| Розміри | 50 x 30 x 60 |
| Середовище зберігання | від -30°С до +70°С; вологість: 50% |
| Сила струму (макс) | 100 A (230 В), 100 A (400 В) |
| Тип | Блок автоматичного введення резерву (АВР) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 499 ₴




