ARDESTO КПБ 1.5сп Mix&Match, підковдра 160х220см, простирадло 180х240см, наволочки (2) 50х70см, 100% бавовна, сатин, синій
- Немає в наявності
- Код: ART1622SN
3 099 ₴
Комплект постільної білизни Mix&Match – це поєднання витонченого дизайну й безкомпромісної якості. Вироблена зі 100 % бавовняного сатину щільністю 200 205 ТС, постіль подарує винятковий комфорт і затишок. М’яка тканина ніжно пестить шкіру, забезпечуючи її дихання і створюючи відчуття свіжості та легкості. Однотонний дизайн у насиченому синьому кольорі додає спальному місцю елегантності та сучасного стилю.
Комплект складається з підковдри (160 × 220 см), простирадла (180 × 240 см) і двох наволочок (50 × 70 см), які разом створюють гармонійний ансамбль. Практичність теж на високому рівні – підковдра зручно застібається на блискавку, а наволочки мають гудзики. Аби комплект не втрачав первинний вигляд, рекомендовано прання за 30 °С, а прасування за температури до 110 °С; недопустиме відбілювання і застосування засобів хімічного чищення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | зберігати в сухому місці |
| Застежка | підковдра на блискавці,наволочки на ґудзиках |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість наволочок | 2 |
| Матеріал | 100% бавовна, сатин |
| Рекомендації щодо догляду | прати при температурі 30 °С,не відбілювати,прасувати при температурі не більше 110 °С,не застосовувати засоби хімічного чищення,заборонено віджимати та сушити в сушильній машині |
| Розмір наволочки | 50 х 70 см |
| Розмір простирадла | 180 x 240 см |
| Розмір підковдри | 160 х 220 см |
| Спальний розмір | півтораспальний євро |
| Термін придатності | необмежений |
| Тип | Постільний комплект |
| Щільність | 205 ТС |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 099 ₴








