



ARDESTO КПБ 1.5сп Gloria, підковдра 160х220см, простирадло 160х220см, наволочки (2) 50х70см, 100% бавовна, сатин, квіти, мокко
- Немає в наявності
- Код: ART1622FL
2 399 ₴
Комплект постільної білизни Gloria – це поєднання витонченого дизайну й безкомпромісної якості. Вироблена зі 100 % бавовняного сатину щільністю 200 ТС, постіль подарує винятковий комфорт і затишок. М’яка тканина ніжно пестить шкіру, забезпечуючи її дихання і створюючи відчуття свіжості та легкості. Розкішний дизайн із квітковими мотивами додає спальному місцю елегантності та спокою.
Комплект складається з підковдри (160 × 220 см), простирадла (160 × 220 см) і двох наволочок (50 × 70 см), які разом створюють гармонійний ансамбль. Практичність теж на високому рівні – підковдра зручно застібається на блискавку, а наволочки мають клапан. Аби комплект не втрачав первинний вигляд, рекомендовано прання за 30 °С, а прасування за температури до 110 °С; недопустиме відбілювання і застосування засобів хімічного чищення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | зберігати в сухому місці |
| Застежка | підковдра на блискавці,наволочки клапан |
| Колір | квіти, мокко |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість наволочок | 2 |
| Матеріал | 100% бавовна, сатин |
| Рекомендації щодо догляду | прати при температурі 30 °С,не відбілювати,прасувати при температурі не більше 110 °С,не застосовувати засоби хімічного чищення,заборонено віджимати та сушити в сушильній машині |
| Розмір наволочки | 50 х 70 см |
| Розмір простирадла | 160 х 220 см |
| Розмір підковдри | 160 х 220 см |
| Спальний розмір | півтораспальний євро |
| Термін придатності | необмежений |
| Тип | Постільний комплект |
| Щільність | 200 ТС |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 399 ₴



