

Ecosoft Фільтр зворотного осмосу P'URE AquaCalcium Mint з помпою на станині, мембрана 75gpd DuPont, картридж AquaCalcium збагачує
- Немає в наявності
- Код: MO675PSMACECO
22 593 ₴
Забезпечує мікробіологічну безпеку очищеної води
Мембрана зворотного осмосу очищає з води віруси та бактерії на 99,8%
Зберігає 20 000 л води на рік
оснащений зеленою технологією економії води AquaGreen
Чиста та смачна вода з кальцієм
6 ступенів очищення, включно зі збагаченням води мінералами
Стабільний мінеральний вклад
Вода проходить крізь мінерали з такою ж швидкістю, як в природних умовах
Безпечна вода навіть для дітей
Технологія зворотного осмосу затримує найменші домішки, навіть віруси та бактерії
12 літрів чистої води за годину
Забезпечить сім'ю з п'яти осіб водою найкращої якості
Просте підключення за 1 годину
Можна встановити вертикально або горизонтально
Підходить для низького вихідного тиску у водопроводі
Фільтр обладнаний помпою
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ECOSOFT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cпосіб очищення | зворотного осмосу |
| Вага | 13 кг |
| Висота | 485 мм |
| Глибина | 195 мм |
| Додаткове оснащення | помпа,металева підставка |
| Діаметр під'єднання | 1/2" |
| Колір | Білий |
| Комплектація | корпус фільтра,інструкція,накопичувальний бак,комплект трубок і фітингів,ключі для заміни картриджів і мембрани,комплект картриджів попереднього очищення,кран подачі чистої води |
| Максимальна робоча температура води | +30 °С |
| Максимальний робочий тиск води | 4.5 атм. |
| Мінімальна робоча температура води | + 4 °С |
| Мінімальний робочий тиск води | 2 атм. |
| Сфера застосування | питна вода |
| Обсяг очищеної води | 7 л |
| Особливості | очищає воду від вірусів та бактерій на 99,8% |
| Рекомендована швидкість фільтрації | 12 л/год |
| Тип | Фільтр |
| Встановлення | під мийку |
| Ширина | 410 мм |
- Ціна: 22 593 ₴



