Унікальна модель фільтра зворотного осмосу Ecosoft Absolute з помпою на станині тепер забезпечує економне використання води. Оновлений фільтр на 1 літр очищеної води скидає в каналізацію лише 1 літр стічних вод. Завдяки використанню американської мембрани Ecosoft 75GPD та продуманій технології очищення фільтр економить до 20 000 літрів води за рік. Постійний резерв питної води до 7 л завдяки накопичувальному баку. Фільтр зворотного осмосу Ecosoft Absolute з помпою призначений для очищення води на молекулярному рівні в будинках та квартирах зі слабким напором в трубопроводі. Фільтр стійкий завдяки металевій підставці. Продуктивність фільтра — 12 л/год.
Резерв питної води до 7 л завдяки накопичувальному баку
Вода безперервно акумулюється у баці
Чиста питна вода
5 ступенів очищення
Безпечна навіть для дітей вода
Технологія зворотного осмосу затримує найменші забруднення, включно з бактеріями та вірусами
Ефективний навіть за низького тиску в трубопроводі
У комплекті є помпа для підтримання необхідного тиску
12 літрів чистої води за годину
Забезпечить сім'ю з трьох осіб водою найкращої якості
Зберігає до 20 000 л води на рік
На 1 л очищеної води — лише 1 л води в каналізацію
Просте підключення за 1 годину
Встановлюється під мийкою, в коплекті є всі компоненти для підключення
Фільтр стійкий, що спрощує сервісне обслуговування
Зібраний на спеціальній металевій підставці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ECOSOFT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cпосіб очищення | зворотного осмосу |
| Вага | 11.95 кг |
| Висота | 485 мм |
| Глибина | 195 мм |
| Додаткове оснащення | помпа,металева підставка |
| Діаметр під'єднання | 1/2" |
| Колір | Білий |
| Комплектація | корпус фільтра,інструкція,вугільний постфільтр,мембрана зворотного осмосу,комплект трубок і фітингів,ключі для заміни картриджів і мембрани,помпа,комплект картриджів попереднього очищення,пластиковий накопичувальний бак,кран подачі чистої води |
| Кількість ступенів очищення води | 5 |
| Максимальна робоча температура води | +30 °С |
| Максимальний робочий тиск води | 4.5 атм. |
| Мінімальна робоча температура води | + 4 °С |
| Мінімальний робочий тиск води | 2 атм. |
| Сфера застосування | питна вода |
| Обсяг очищеної води | 7 л |
| Рекомендована швидкість фільтрації | 12 л/год |
| Тип | Фільтр |
| Встановлення | під мийку |
| Ширина | 410 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 700 ₴






