ARDESTO КПБ 2.0сп Gloria, підковдра 200х220см, простирадло 230х240см, наволочки (2) 50х70см, 100% бавовна, сатин, бута бежевий
- Немає в наявності
- Код: ART2022BB
2 499 ₴
Комплект ARDESTO Gloria зі 100 % бавовни дарує бажане відчуття спокою, безпеки та дому, якого наразі багатьом дуже бракує. М’яка струмлива тканина не дратує навіть найчутливішу шкіру і дає тілу можливість дихати. Матеріал сатин щільністю 200 ТС дбає про комфорт під час використання завдяки міцності, шовковистості та м’якості. Дизайн комплекту виконано із тканин-компаньйонів, які підібрані зі смаком і будуть стильним акцентом спального місця.
Попри все сатин не потребує якогось складного догляду: звичайне прання звичайним порошком, сушіння за природних умов і постільна білизна роками тішитиме красою та ніжністю. Комплект аж ніяк не нудний завдяки принту у вигляді бути та вдало підібраним кольорам.
У комплекті:
- підковдра 200 × 220 см;
- розтяжність 230 × 240 см;
- наволочки (2 шт.) 50 × 70 см.
Рекомендації щодо догляду:
- прати машиною за температури 30 °С;
- не відбілювати;
- прасувати за температури не вище 110 °С;
- не застосовувати засобів хімічного чищення;
- не віджимати та сушити в сушильній машині.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | зберігати в сухому місці |
| Застежка | підковдра на блискавці,наволочки клапан |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість наволочок | 2 |
| Матеріал | 100% бавовна, сатин |
| Рекомендації щодо догляду | прати при температурі 30 °С,не відбілювати,прасувати при температурі не більше 110 °С,не застосовувати засоби хімічного чищення,заборонено віджимати та сушити в сушильній машині |
| Розмір наволочки | 50 х 70 см |
| Розмір простирадла | 230 х 240 см |
| Розмір підковдри | 200 х 220 см |
| Спальний розмір | двоспальний євро |
| Термін придатності | необмежений |
| Тип | Постільний комплект |
| Щільність | 200 ТС |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 499 ₴












