Фірмові двигуни
Потужний 1-циліндровий чотиритактний двигун з повітряним охолодженням (18.5 к.с.). Двигуни відповідають усім світовим та європейським стандартам якості, в тому числі сучасному екологічному стандарту EURO-V. Кожен двигун має індивідуальний номер, що дозволяє контролювати якість виробництва та обслуговування.
Запуск
Для зручності використання генератори цього типу мають три виду запуску: ручний або електрозапуск, а також можливість підключення блоку АТС (автоматичного вводу резерву).
Система VTS
Унікальна інноваційна система перемикання фаз VTS (Voltage Transfer Switch) з майже однаковою потужністю для однофазних (230В) та трифазних (400В) споживачів. Кожний режим має власний автомат захисту.
Зручна ергономічна панель керування
Зручна ергономічна панель управління дозволяє легко керувати всім пристроєм і не вимагає додаткових навичок;оснащена розетками, призначеними для зняття максимальної потужності генератора, LED-дисплеєм та кнопкою аварійною зупинки.
Можливість підключення АВР KS ATS 4/32-12
Генератор має можливість підключення блоку АВР (автоматичного введення резерву). Вихід АВР має 8-піновий роз’єм.
Альтернатор з 100% мідною обмоткою
В генераторах TM «Könner & Söhnen» встановлений високоякісний альтернатор синхронного типу з 100% мідною обмоткою. Тільки мідна обмотка може витримувати максимальні навантаження без будь-яких ушкоджень, що гарантує довготривалу надійну роботу генераторної установки.
Сталевий бак
Генератори «Könner & Söhnen» оснащені сталевим паливним баком збільшеного розміру (55 л.), що подовжує час роботи генератора без дозаправки. На баці розміщений індикатор рівня палива для зручності використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Könner & Söhnen |
| Двигун | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Oхолодження двигуна | повітряне |
| Вага | 120 |
| Вихідна напруга | 230 В,400 В |
| Габарити | 790x705x680 мм |
| Клас захисту | IP 23M |
| Коефіцієнт потужності | 1.0,0.8 |
| Комплектація | Паковання,інструкція,Генератор,Ключі для запуску генератора (для моделей з електростартером),Свічний ключ |
| Макс. потужність | 11.5 |
| Максимальна потужність | 8.2 |
| Модель двигуна | KS 650 |
| Номінальна потужність | 8 |
| Об'єм двигуна | 625 |
| Обмотка альтернатора | мідь |
| Обсяг масла в картері двигуна | 1.4 л |
| Обсяг паливного бака | 55 |
| Паливо | Бензин |
| Потужність | 18.5 |
| Пристрій | генератор |
| Рекомендуємо придбати | 2E-JCM5H,2E-JCM10H,2E-JCM20H,2E-JCM10V,2E-JCM20V,2E-JCM60S,2E-JCM40S,2E-JCM30S |
| Розетки | 1 шт. 230 В — 16 A,1 x 12 В,1 шт. 230 В — 32 А,1 шт. 400 В - 32 А |
| Рівень шуму | 96 |
| Тип ДВС | Бензиновий 1-циліндровий, 4-тактний з повітряним охолодженням |
| Тип генератора | бензиновий |
| Тип запуску | електростартер,ручний стартер |
| Функції | Регулятор напруги: інтелектуальна система AVR |
| Частота току | 50 |
- Ціна: 97 499 ₴





