Könner & Söhnen Генератор бензиновий інверторний KS 2100IS, 230В, 2.0кВт, ручний стартер, 18.5кг
- В наявності
- Код: KS2100IS
28 699 ₴
Правильна синусоїда
Вбудований електронний блок з мікропроцесорним керуванням контролює роботу генератора та забезпечує стабільну вихідну напругу 230В 50Гц синусоїдальної форми, що підходить для надійної роботи чутливої електроніки.
Надійний двигун
Фірмовий надійний двигун K&S відрізняється підвищеною зносостійкістю, тривалою і стабільною роботою, та відповідає всім європейським стандартам якості, в тому числі EURO V.
Економічний режим
Режим економії палива ECONOMY MODE зменшує витрати палива до 50% при малих навантаженнях завдяки зниженню оборотів двигуна.
Ергономічна панель керування
Зручне розташування усіх функцій: багатофункційний LED-дисплей (лічильник мотогодин, вольтаж, частота), індикатори контролю стану генераторної установки, що сигналізують про робочий стан, спрацювання автомату захисту при перевантаженні або короткому замиканні, про низький рівень оливи, кнопка Reset для перезавантаження системи контролю та відновлення подачі напруги, роз’єм для паралельного підключення генераторів, два USB-виходи (5B/1A, 5B/2.1A), розетка 230В та клема заземлення.
Низький рівень шуму
Шумозахисний корпус забезпечує мінімальний рівень шуму (62 дБ Lpa 7м), комфортне використання і зручне транспортування.
Високоякісний альтернатор
У генераторах інверторного типу Könner & Söhnen встановлено високоякісний безщітковий альтернатор зі 100% мідною обмоткою. Надійний та компактний альтернатор встановлений на постійних магнітах, у пластиковому кожусі та може витримувати максимальні навантаження без ушкоджень, гарантує тривалу надійну роботу генераторної установки.
Паралельне підключення
Можливість паралельного підключення двох генераторів для збільшення загальної вихідної потужності та можливості використання більш потужних приладів. За допомогою кабелю, що йде в комплекті, ви маєте змогу з’єднати два інверторних генератори разом та отримати вихідну потужність рівну суммі номінальних потужностей даних моделей.
Додаткові аксесуари
Генератор укомплектований додатковими аксесуарами: ключ свічковий, лійка для зручного заливання моторної оливи, шнур для паралельного підключення, вилка 16 А Schuko, викрутка РН2 6,0 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Könner & Söhnen |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Тип генератора | Інверторний |
| Номінальна сила струму | 8.7 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Oхолодження двигуна | повітряне |
| Вага | 18.5 |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Габарити | 480 x 290 x 430 мм |
| Клас захисту | IP 23M |
| Комплектація | інструкція,Генератор,Викрутка,Свічний ключ,Вилки 16А Schuko,Лійка,Шнур для паралельного підключення,Паковання |
| Кількість фаз | 1 фаза |
| Максимальна потужність | 2 |
| Модель двигуна | KS 110i |
| Номінальна потужність | 1.8 |
| Об'єм двигуна | 79.7 |
| Обсяг масла в картері двигуна | 0.35 л |
| Обсяг паливного бака | 4 |
| Паливо | Бензин |
| Потужність | 3.3 |
| Пристрій | генератор |
| Рекомендуємо придбати | 2E-JCM5H,2E-JCM10H,2E-JCM20H,2E-JCM10V,2E-JCM20V,2E-JCM60S,2E-JCM40S,2E-JCM30S |
| Розетки | 1 x 16А |
| Рівень шуму | 62 |
| Тип ДВС | Бензиновий 1-циліндровий, 4-тактний з повітряним охолодженням |
| Тип запуску | ручний стартер |
| Функції | Вихід 12В,Шумозахисний корпус,Можливість паралельного підключення,LED-дисплей,USB-виходи |
| Час безперервної роботи | 4.5 |
| Частота току | 50 |
- Ціна: 28 699 ₴












