Könner & Söhnen Генератор газо-бензиновий інверторний KS8100IEG, 230В, 8.5кВт, електростартер, 68кг.
- В наявності
- Код: KS8100IEG
74 999 ₴
Правильна синусоїда
Вбудований електронний блок з мікропроцесорним керуванням контролює роботу генератора та забезпечує стабільну вихідну напругу 230В 50Гц синусоїдальної форми, що підходить для надійної роботи чутливої електроніки.
Комплект постачання
У комплект поставки входить все необхідне для використання газу в якості пального:
1. Вбудований редуктор, що забезпечує подачу газу під час роботи двигуна та запобігає витоку газу, а також зупиняє подачу газу при вимкненому генераторі.
2. Шланг для підключення газового балону довжиною 1,5 м забезпечує комфортне під’єднання.
3. Для підвищення надійності газової магістралі на шланг встановлений додатковий редуктор, який кріпиться на балон. Він забезпечує зниження тиску та знімає можливість перевантаження газового з’єднання. Потрібно лише під’єднати генератор до балону та запустити двигун.
Універсальність використання
Можливість використовувати як з переносним газовим балоном, так і зі стаціонарною ємністю для зберігання газу (газгольдером). За умови підключення сертифікованим фахівцем. Тиск в системі подачі не повинен перевищувати 16 Бар.
Надійний двигун
Фірмовий надійний двигун K&S відрізняється підвищеною зносостійкістю, тривалою і стабільною роботою, та відповідає всім європейським стандартам якості, в тому числі сучасному екологічому стандарту EURO V.
Економічний режим
Режим економії палива ECONOMY MODE зменшує витрати палива до 50% при малих навантаженнях завдяки зниженню обертів двигуна.
Ергономічна панель управління
Зручне розташування усіх функцій: багатофункційний LED-дисплей (лічильник мотогодин, вольтаж, частота), індикатори контролю стану генераторної установки, що сигналізують про робочий режим, спрацювання автомату захисту при перевантаженні або короткому замиканні, про низький рівень оливи, кнопка Reset для перезавантаження системи контролю та відновлення подачі напруги, два USB-виходи (5B/1A, 5B/2.1A), розетки 230В та клема заземлення.
Економічний вибір
Використання газу в якості палива суттєво знижує ваші витрати на пальне при експлуатації пристрою, а різниця вартості між бензиновим та гібридним генератором DUAL FUEL від K&S швидко себе окупає.
Високоякісний альтернатор
У генераторах інверторного типу Könner & Söhnen встановлено високоякісний безщітковий альтернатор зі 100% мідною обмоткою. Надійний та компактний альтернатор встановлений на постійних магнітах, у пластиковому кожусі та може витримувати максимальні навантаження без ушкоджень, гарантує тривалу надійну роботу генераторної установки.
Транспортувальний комплект
Інверторні генератори Könner & Söhnen оснащені транспортувальною системою для зручного переміщення. Два колеса та ручка, що підіймається під час переміщення генератора, забезпечують комфортне транспортування та мобільність агрегата.
Додаткові аксесуари
Генератор укомплектований додатковими аксесуарами: ключ свічковий, шланг з редуктором, викрутка РН2 6,0 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Könner & Söhnen |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Тип генератора | Інверторний |
| Номінальна сила струму | 34.8 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Oхолодження двигуна | повітряне |
| Вага | 68 |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Габарити | 765 х 505 х 555 мм |
| Клас захисту | IP 23M |
| Комплектація | Редуктор з шлангом - 1шт,інструкція,Генератор,Викрутка,Свічний ключ,Паковання |
| Кількість фаз | 1 фаза |
| Максимальна потужність | 8.5 |
| Модель двигуна | KS 480i |
| Номінальна потужність | 8 |
| Об'єм двигуна | 458 |
| Обсяг масла в картері двигуна | 1.1 л |
| Обсяг паливного бака | 20 |
| Паливо | бензин/газ |
| Потужність | 16 |
| Пристрій | генератор |
| Рекомендуємо придбати | 2E-JCM5H,2E-JCM10H,2E-JCM20H,2E-JCM10V,2E-JCM20V,100579,100578,100580,2E-JCM60S,2E-JCM40S,2E-JCM30S,100581 |
| Розетки | 1×16А/1×32А |
| Рівень шуму | 70 |
| Тип ДВС | Бензиновий/газовий 1-циліндровий, 4-тактний з повітряним охолодженням |
| Тип запуску | Електростартер |
| Функції | Вихід 12В,LED-дисплей,USB-виходи,Ємність акумулятора |
| Час безперервної роботи | 7.1 |
| Частота току | 50 |
- Ціна: 74 999 ₴












