Екологічний глек-фільтр для води BRITA Style. Інноваційні функції та кольорові акценти. Відкривайте кришку торканням пальця. BRITA Smart Light сигналізує, коли потрібно замінити фільтрувальний картридж. Задля неперевершеного смаку води, який пасує вашому стилю життя.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brita |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація заміни фільтра | 1 |
| Висота | 273 мм |
| Глибина | 105 мм |
| Загальний об'єм | 2.4 |
| Колір | Синій |
| Можливість мити в посудомийній машині | 1 |
| Сфера застосування | питна вода |
| Обсяг очищеної води | 1.4 л |
| Особливості | створений для розміщення у дверцятах холодильника |
| Підходить для | холодної води |
| Тип | Фільтр,Фільтр для води |
| Тип фільтра | фільтр-глечик |
| Встановлення | настільний |
| Ширина | 239 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 699 ₴









