Модель генератора КS 5000E G може використовуватися для резервного електропостачання котеджу, магазина, невеликому кафе, на будмайданчику та інше. Потужності агрегату цілком достатньо для живлення освітлення, опалення, нагріву води, роботи насоса і побутових електроприладів в приватному будинку або для невеликого бізнесу.
Потужний одноциліндровий 4-х тактний двигун K&S з повітряним охолодженням забезпечує стабільну та надійну роботу генератора.
КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИ
- Регулятор нульового тиску, що забезпечує подачу газу під час роботи двигуна та запобігає витоку газу, а також зупиняє подачу газу при вимкненому генераторі.
- Шланг для підключення газового балону довжиною 1,5 м забезпечує комфортне під’єднання.
- Для підвищення надійності газової магістралі на шланг встановлений понижуючий редуктор, який кріпиться на балон (стандарт DIN 477). Він забезпечує зниження тиску та знімає можливість перевантаження газового з’єднання. Потрібно лише під’єднати генератор до балону та запустити двигун. (Балон не входить до комплекту постачання)
ЕКОЛОГІЧНИЙ ДВИГУН
ЕКОНОМІЧНИЙ ВИБІР
УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ
Можливість використовувати як з переносним газовим балоном, так і зі стаціонарною ємністю для зберігання газу (газгольдером). За умови підключення сертифікованим фахівцем. Тиск в системі подачі не повинен перевищувати 16 Бар.
ПІДВИЧНА ЕФЕКТИВНІСТ РУХУНА
При роботі на зрідженому газі двигун працює з меншою вібрацією, що сприяє тривалій та стабільній роботі генератора та збільшує моторесурс двигуна.
ЗРУЧНА ЕРГОНОМІЧНА ПАНЕЛЬ КЕРУВАННЯ
СТАЛЕВИЙ БАК
ПІДВІЙНА АНТИВІБРАЦЕЙНА СИСТЕМА
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Könner & Söhnen |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 77 |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Габарити | 680 x 545 x 550 мм |
| Клас захисту | IP 23M |
| Комплектація | Редуктор з шлангом - 1шт,Ключ свічний - 1 шт,інструкція,Генератор,Регулятор нульового тиску |
| Максимальна потужність | 4.5 |
| Модель двигуна | KS 390 |
| Номінальна потужність | 4 |
| Номінальна сила струму | 19.5 A |
| Об'єм двигуна | 389 |
| Обмотка альтернатора | алюміній |
| Обсяг масла в картері двигуна | 1.1 л |
| Обсяг паливного бака | 25 |
| Паливо | бензин/газ |
| Потужність | 13 |
| Пристрій | генератор |
| Рекомендуємо придбати | 2E-JCM5H,2E-JCM10H,2E-JCM20H,2E-JCM10V,2E-JCM20V,100579,100578,100580,2E-JCM60S,2E-JCM40S,2E-JCM30S,100581 |
| Розетки | 2 х 16A |
| Рівень шуму | 70 |
| Тип ДВС | Бензиновий/газовий 1-циліндровий, 4-тактний з повітряним охолодженням |
| Тип генератора | газово-бензиновий |
| Тип запуску | електростартер,ручний стартер |
| Функції | Авторегулятор пружні (AVR), LED-дисплей |
| Час безперервної роботи | 17 |
| Частота току | 50 |
- Ціна: 41 199 ₴
















