Однією з унікальних особливостей моделі генератора KS 7000E ATS з електрозапуском є функція ATS (АВР — автоматичне введення резерву). Ця функція дозволяє генератору автоматично включатися в момент відключення світла, а потім автоматично вимикатися в момент повернення електроживлення. Вона необхідна в разі використання об’єкту жінками або літніми людьми, при від’їздах, на об’єктах із суворим температурним або світловим режимом.
ФІРМОВІ ДВИГУНИ
Для торгової марки «Könner & Söhnen» спеціально були створені двигуни серії KS, що пройшли багатогодинні та багаторівневі тести. Кожен двигун забезпечений резервним запасом потужності, завдяки чому генератори ТМ «Könner & Söhnen» гарантовано видають заявлену потужність.
ІНДИВІДУАЛЬНІ СЕРІЙНІ НОМЕРИ НА ДВИГУНАХ
Двигуни відповідають усім світовим та європейським стандартам якості, економічності, екологічності, в тому числі сучасному екологічному стандарту EURO V. Кожний двигун та кожний генератор мають свої індивідуальні серійні номери, що дозволяє нам контролювати якість виробництва та сервісного обслуговування.
Двигуни Könner & Söhnen вирізняються легким стартом та пониженою вібрацією. Лінійка бензинових генераторів KS 7000 оснащена надійним 1-циліндровим двигуном потужністю 13 к.с.
Двигуни Könner & Söhnen вирізняються легким стартом та пониженою вібрацією. Лінійка бензинових генераторів KS 7000 оснащена надійним 1-циліндровим двигуном потужністю 13 к.с.
ВБАДОВАНА СИСТЕМА АВР (ATS)
Панель генератора з функцією АВР (автоматичний ввід резерву) оснащена: клемами для підключення електропостачання, вмикачем функції АВР та індикатором роботи АВР.
ЗРУЧНА ЕРГОНОМІЧНА ПАНЕЛЬ КЕРУВАННЯ З ЕЛЕКТРОЗАПУСКОМ
Зручна ергономічна панель керування генератора з електрозапуском дозволяє з легкістю запустити генератор, керувати його роботою, не потребує додаткових навичок. Сучасний інтелектуальний LED-дисплей завжди підкаже кількість відпрацьованих годин, частоту та вольтаж, що видається. Інформація на дисплеї дозволяє контролювати напругу, частоту, кількість відпрацьованих генератором годин та своєчасно проводити технічне обслуговування генератора, тим самим подовжуючи строк його експлуатації.
230 В АБО 400 В
Представлена серія включає моделі для однофазних і трифазних споживачів. Панель генераторів з функцією АВР має відповідні клеми для підключення 230В та 400В мережі.
АЛЬТЕРНАТОР З 100% МІДНОЮ ОБМОТКОЮ
В генераторах TM «Könner & Söhnen» встановлений високоякісний альтернатор синхронного типу з 100% мідною обмоткою. Тільки мідна обмотка може витримувати максимальні навантаження без будь-яких ушкоджень, що гарантує довготривалу надійну роботу генераторної установки.
КОМУТАЦІЙНІ КОНТАКТОРИ
Надійні контактори комутації з 100% міді мають збільшену потужність 40А, що забезпечує довгострокову безперебійну роботу системи АВР.
ЛЕГКА ТА ЗРУЧНА СИСТЕМА РУЧНОГО СТАТУ
Система полегшеного ручного старту дозволяє швидко завести двигун, не докладаючи значних зусиль. Для зручності використання генератори цього типу мають три виду запуску – ручний, електро та авто. Більш потужні моделі додатково обладнані системою електричного старту для зручності використання.
СТАЛЕВИЙ БАК
Генератори «Könner & Söhnen» оснащені сталевим паливним баком збільшеного розміру, що подовжує час роботи генератора без дозаправки. На баці розміщений індикатор рівня палива для зручності використання.
ПОСИЛЕНА СТАЛЕВА РАМА
Дана модель обладнана міцною сталевою рамою діаметром ø 32 мм, яка служить для захисту генератора від різного роду ушкоджень та забезпечує його зручне транспортування.
ПІДВІЙНА АНТИВІБРАЦЕЙНА СИСТЕМА
Всі моделі генераторів ТМ «Könner & Söhnen» оснащені подвійною антивібраційною системою, що забезпечує зниження шуму та подовжує роботу генератора. Двигуни закріплені на високоякісних каучукових подушках. Посилена сталева рама має гумові опори для додаткового зниження вібрації, від ковзання та корозії.
* За умови, що зварювальний інвертор має характеристики 85% ККД та напругу дуги 25В.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Könner & Söhnen |
| Номінальна сила струму | 23.91 А |
| Двигун | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Oхолодження двигуна | повітряне |
| Вага | 76.8 |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Габарити | 680x545x550 мм |
| Клас захисту | IP 23M |
| Комплектація | Паковання,інструкція,Генератор,Ключі для запуску генератора (для моделей з електростартером),Свічний ключ |
| Максимальна потужність | 5.5 |
| Модель двигуна | KS 390 |
| Номінальна потужність | 5 |
| Об'єм двигуна | 389 |
| Обсяг масла в картері двигуна | 1.1 л |
| Обсяг паливного бака | 25 |
| Паливо | Бензин |
| Потужність | 13 |
| Пристрій | генератор |
| Рекомендуємо придбати | 2E-JCM5H,2E-JCM10H,2E-JCM20H,2E-JCM10V,2E-JCM20V,2E-JCM60S,2E-JCM40S,2E-JCM30S |
| Розетки | 1×16А/1×32А |
| Рівень шуму | 70 |
| Тип ДВС | 4-х тактний |
| Тип запуску | електростартер,ручний стартер,автоматичний |
| Функції | Авторегулятор напруги (AVR),Цифровий дисплей,Вихід 12В,Лічильник мотогодин |
| Час безперервної роботи | 17 |
| Частота току | 50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 499 ₴

















