ПРАВИЛЬНА СИНУСОЇДА
Вбудований електронний блок з мікропроцесорним керуванням контролює роботу генератора та забезпечує стабільну вихідну напругу 230В 50Гц синусоїдальної форми, що підходить для надійної роботи чутливої електроніки.
КОМПАКТНІ РОЗМІРИ
Компактні розміри та мала вага інверторних генераторів ТМ «K&S Basic» роблять їх зручними у використанні та зберіганні. Завдяки легкому переміщенню поле застосування цих пристроїв значно розширюється та робить їх незамінними помічниками під час відпочинку на природі, кемпінгу, на рибалці і в поході.
НАДІЙНИЙ РУХУН
Сучасний двигун відрізняється підвищеною зносостійкістю, тривалою і стабільною роботою, відповідає всім європейським стандартам якості, в тому числі сучасному екологічному стандарту EURO V.
АЛЬТЕРНАТОР
У генераторах інверторного типу TM «K&S Basic» встановлено високоякісний безщітковий альтернатор. Надійний та компактний альтернатор встановлений на постійних магнітах, у пластиковому кожусі та може витримувати максимальні навантаження без ушкоджень, гарантує тривалу надійну роботу генераторної установки.
УНІВЕРСАЛЬНА ПАНЕЛЬ КЕРУВАННЯ
Панель оснащена контролем всіх ключових показників робочого стану, перемикачем режиму економії палива ECONOMY MODE, що зменшує витрати палива до 50%, кнопкою Reset для перезавантаження системи контролю та відновлення подачі напруги.
НИЗЬКИЙ РІВЕНЬ ШУМУ
Завдяки спеціальному шумопоглинаючому корпусу, який забезпечує мінімальний рівень шуму (62 дБ Lpa 7м), робота пристрою буде максимально комфортною і не завдасть незручностей користувачам.
ПАРАЛЕЛЬНЕ ПІДКЛЮЧЕННЯ
Ви можете подвоїти вихідну потужність з'єднавши два інверторні генератори разом за допомогою спеціальних кабелів для паралельного підключення KSВ PC-1 від TM K&S Basic (не входять до комплекту). При паралельному з'єднанні генераторів втрата потужності становить 0.2 кВт загальної номінальної потужності, яка може бути отримана
НАБІР АКСЕСУАРІВ
У комплекті: вилки 16А Schuko, ключ свічковий, викрутка РН2 6,0 мм, клеми для заряджання акумулятора.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Könner & Söhnen |
| Номінальна сила струму | 7.9 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 21 |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Габарити | 540 x 325 x 490 мм |
| Генератор | інверторного типу |
| Клас захисту | IP 23M |
| Комплектація | Паковання,інструкція,Викрутка,Свічний ключ,Вилки 16А Schuko,Клеми для заряджання акумулятора |
| Максимальна потужність | 2 |
| Модель двигуна | KSB 100i |
| Номінальна потужність | 1.8 |
| Об'єм двигуна | 79.7 |
| Обмотка альтернатора | мідь |
| Обсяг масла в картері двигуна | 0.35 л |
| Обсяг паливного бака | 4 |
| Паливо | Бензин |
| Потужність | 3.3 |
| Пристрій | генератор |
| Рекомендуємо придбати | 2E-JCM5H,2E-JCM10H,2E-JCM20H,2E-JCM10V,2E-JCM20V,2E-JCM60S,2E-JCM40S,2E-JCM30S |
| Розетки | 2 шт. - 230 В |
| Рівень шуму | 62 |
| Тип ДВС | 4-х тактний |
| Тип генератора | бензиновий,інверторний |
| Тип запуску | ручний стартер |
| Функції | Вихід 12В,Шумозахисний корпус,Можливість паралельного підключення |
| Частота току | 50 |
- Ціна: 18 299 ₴








