Особливості:
ПРАВИЛЬНА СИНУСОЇДА
Вбудований електронний блок з мікропроцесорним керуванням контролює роботу генератора та забезпечує стабільну вихідну напругу 230В 50Гц синусоїдальної форми, що підходить для надійної роботи чутливої електроніки.
ЧЕРЕЗЕНТАБЕЛЬНИЙ ДИЗАЙН НАЙВІЩОГО КЛАСУ
Унікальний стильний дизайн спеціально розробленої форми має більшу стабілізацію пристрою під час роботи. Шумопоглинаючий корпус та висока якість збирання даної моделі забезпечують мінімальний рівень шуму Lpa (7м) 62 дБ, а також гарантують тривалу надійну роботу агрегату.
НАДІЙНИЙ РУХУН
Сучасний двигун відрізняється підвищеною зносостійкістю, тривалою і стабільною роботою, відповідає всім європейським стандартам якості, в тому числі сучасному екологічному стандарту EURO V.
АЛЬТЕРНАТОР З 100% МІДНОЮ ОБМОТКОЮ
У генераторах інверторного типу TM «K&S Basic» встановлено високоякісний безщітковий альтернатор зі 100% мідною обмоткою. Надійний та компактний альтернатор встановлений на постійних магнітах, у пластиковому кожусі та може витримувати максимальні навантаження без ушкоджень, гарантує тривалу надійну роботу генераторної установки.
УНІВЕРСАЛЬНА ПАНЕЛЬ КЕРУВАННЯ
Панель оснащена контролем всіх ключових показників робочого стану, перемикачем режиму економії палива ECONOMY MODE, що зменшує витрати палива до 50%, кнопкою Reset для перезавантаження системи контролю та відновлення подачі напруги.
КОМПАКТНІ РОЗМІРИ
Компактні розміри та мала вага інверторних генераторів ТМ «K&S Basic» роблять їх зручними у використанні та зберіганні. Завдяки легкому переміщенню поле застосування цих пристроїв значно розширюється та робить їх незамінними помічниками під час відпочинку на природі, кемпінгу, на рибалці і в поході.
НАБІР АКСЕСУАРІВ
У комплекті: викрутка, свічний ключ.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Könner & Söhnen |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Номінальна сила струму | 8.7 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 15.6 |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Габарити | 480 x 280 x 460 мм |
| Генератор | інверторного типу |
| Клас захисту | IP 23M |
| Комплектація | Паковання,інструкція,Викрутка,Свічний ключ |
| Максимальна потужність | 2 |
| Модель двигуна | KSB 100i |
| Номінальна потужність | 1.8 |
| Об'єм двигуна | 79.7 |
| Обмотка альтернатора | мідь |
| Обсяг масла в картері двигуна | 0.35 л |
| Обсяг паливного бака | 4 |
| Паливо | Бензин |
| Потужність | 2.5 |
| Пристрій | генератор |
| Рекомендуємо придбати | 2E-JCM5H,2E-JCM10H,2E-JCM20H,2E-JCM10V,2E-JCM20V,2E-JCM60S,2E-JCM40S,2E-JCM30S |
| Розетки | 2 шт. 230 В - 16 A |
| Рівень шуму | 62 |
| Тип ДВС | 4-х тактний |
| Тип генератора | бензиновий,інверторний |
| Тип запуску | ручний стартер |
| Функції | Шумозахисний корпус,Економічний режим |
| Час безперервної роботи | 5 |
| Частота току | 50 |
- Ціна: 18 299 ₴









