Для торгової марки «Könner & Söhnen» спеціально були створені двигуни серії KS, що пройшли багатогодинні та багаторівневі тести. Фірмові двигуни KS надійні, зносостійкі та економічні. Надійний двигун Könner & Söhnen відповідає всім європейським стандартам якості, в тому числі сучасному екологічному стандарту EURO V.
ІНДИВІДУАЛЬНІ СЕРІЙНІ НОМЕРИ НА ДВИГУНАХ
Двигуни відповідають усім світовим та європейським стандартам якості, економічності, екологічності, в тому числі сучасному екологічному стандарту EURO V. Кожний двигун та кожний генератор мають свої індивідуальні серійні номери, що дозволяє нам контролювати якість виробництва та сервісного обслуговування.
Двигуни Könner & Söhnen вирізняються легким стартом та пониженою вібрацією. Лінійка бензинових генераторів KS 7000 оснащена надійним 1-циліндровим двигуном потужністю 13 к.с.
Двигуни Könner & Söhnen вирізняються легким стартом та пониженою вібрацією. Лінійка бензинових генераторів KS 7000 оснащена надійним 1-циліндровим двигуном потужністю 13 к.с.
ЛЕГКА ТА ЗРУЧНА СИСТЕМА СТАРТУ
Система полегшеного старту дозволяє швидко завести двигун, не докладаючи значних зусиль. Більш потужні моделі додатково обладнані системою електричного старту для зручності використання.
ЗРУЧНА ЕРГОНОМІЧНА ПАНЕЛЬ КЕРУВАННЯ
Ергономічна панель керування генератора дозволяє з легкістю керувати його роботою завдяки зручному розташуванню усіх функцій: сучасного LED-дисплею (лічильник мотогодин, частота, вольтаж), електрозапуску (опціонально), автоматичного вимикача при перенавантаженнях, датчику низького рівня оливи, розеток, роз’єму заземлення, клем та інше.
АЛЬТЕРНАТОР З 100% МІДНОЮ ОБМОТКОЮ
В генераторах TM «Könner & Söhnen» встановлений високоякісний альтернатор синхронного типу з 100% мідною обмоткою. Тільки мідна обмотка може витримувати максимальні навантаження без будь-яких ушкоджень, що гарантує довготривалу надійну роботу генераторної установки.
СТАЛЕВИЙ БАК
Генератори «Könner & Söhnen» оснащені сталевим паливним баком збільшеного розміру, що подовжує час роботи генератора без дозаправки. На баці розміщений індикатор рівня палива для зручності використання.
ПІДВІЙНА АНТИВІБРАЦЕЙНА СИСТЕМА
Всі моделі генераторів ТМ «Könner & Söhnen» оснащені подвійною антивібраційною системою, що забезпечує зниження шуму та подовжує роботу генератора. Двигуни закріплені на високоякісних каучукових подушках. Посилена сталева рама має гумові опори для додаткового зниження вібрації, від ковзання та корозії.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Könner & Söhnen |
| Номінальна сила струму | 23.91 А |
| Двигун | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Oхолодження двигуна | повітряне |
| Вага | 76.2 |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Габарити | 680x545x550 мм |
| Клас захисту | IP 23M |
| Комплектація | Ключ свічний - 1 шт,інструкція,Генератор,Ключі для запуску генератора (для моделей з електростартером) |
| Максимальна потужність | 5.5 |
| Модель двигуна | KS 390 |
| Номінальна потужність | 5 |
| Об'єм двигуна | 389 |
| Обсяг масла в картері двигуна | 1.1 л |
| Обсяг паливного бака | 25 |
| Паливо | Бензин |
| Потужність | 13 |
| Пристрій | генератор |
| Рекомендуємо придбати | 2E-JCM5H,2E-JCM10H,2E-JCM20H,2E-JCM10V,2E-JCM20V,2E-JCM60S,2E-JCM40S,2E-JCM30S |
| Розетки | 1×16А/1×32А |
| Рівень шуму | 70 |
| Тип ДВС | 4-х тактний |
| Тип запуску | електростартер,ручний стартер |
| Функції | Авторегулятор напруги (AVR),Цифровий дисплей,Лічильник мотогодин |
| Час безперервної роботи | 17 |
| Частота току | 50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 699 ₴












