Модуль модернізації мережі Synology E10G22-T1-Mini призначений для простого та швидкого оновлення системи Synology з підключенням 10GbE. Просте встановлення, низька вартість впровадження та підтримка практично будь-яких мережевих середовищ роблять його ідеальним рішенням для малого бізнесу та домашніх користувачів, які прагнуть максимізувати потенціал продуктивності своїх розгортань.
Особливості:
Просте встановлення
Встановіть E10G22-T1-Mini у спеціальний легкодоступний слот для мережевої модернізації, щоб миттєво підвищити пропускну здатність серверів Synology в компактних корпусах.
Підтримка багатогігабайтних накопичувачів
Інтеграція в будь-яке мережеве середовище з роз'ємом RJ-45 з автоматичним перемиканням між швидкостями передачі даних 10, 5, 2,5, 1 Гбіт/с і 100 Мбіт/с залежно від реальних умов роботи мережі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Synology |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | PCI,RJ-45 |
| Висота | 26.37 мм |
| Вологість | 5% – 95% |
| Глибина | 75.7 мм |
| Призначення | зовнішня |
| Підтримка мережевих протоколів | IEEE 802.3u,IEE 802.3ab,IEEE802.3x,IEEE 802.3an,IEE 802.3bz |
| Підтримка мережевих стандартів | IEEE 802.3u,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3x Flow Control,IEEE 802.3an,IEEE 802.3bz |
| Робоча температура | 0°C - 40°C |
| Температура зберігання | -20°C – 60°C |
| Тип | Мережевий адаптер |
| Швидкість передавання даних | 10 Гбіт/с,100 Мбіт/с,До 5 Гбіт/с,1 Гбіт/с,2.5 Гбіт/c |
| Ширина | 45.38 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 600 ₴




