Бензиновий генератор – джерело електроенергії, що допоможе забезпечити роботу побутових пристроїв, садового обладнання, освітлювальної техніки, комп’ютерів тощо за непередбачуваних ситуацій, проте не тільки! Також установка стане в пригоді для благоустрою дачних заміських будинків, у кемпінгу – будь-де, де недоступне підключення до централізованої електромережі.
Особливості
- Тип: бензиновий
- Потужність 0,8 кВт
- Одна фаза
- Повітряне охолодження
- Ручний запуск
- Об’єм бака для пального 6 л
- Одна розетка
Компактний і мобільний помічник
Попри номінальну потужність 0,8 кВт, модель 2E-BS1500 може «видавати» максимально 1 кВт. Цього цілком достатньо, аби розв’язати базові завдання, як-то: заживити телевізор, холодильник, забезпечити освітлення в оселі, зарядити смартфон чи ноутбук тощо. Генератор працює на бензині, об’єм бака для пального – 6 л. З огляду на компактний розмір (710 × 555 × 600 мм) і прийнятну вагу (27 кг) однофазний генератор 2Е зручно брати із собою, скажімо, у подорож. Конструкцією передбачена одна розетка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Користувальницькі характеристики | |
| Oхолодження двигуна | повітряне |
| Вага | 26.4 |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Габарити | 710x555x600 мм |
| Генератор | синхронний |
| Кількість фаз | 1 фаза |
| Максимальна потужність | 1 |
| Номінальна потужність | 0.8 |
| Обсяг паливного бака | 6 |
| Паливо | Бензин |
| Пристрій | генератор |
| Рекомендуємо придбати | 2132714,2185314,2421414,1101061,1101062,1101001,2E-PC315M10,2E-PC315M15,2E-PC315M20,2E-CR4315IP20M20,2E-CR4315IP44M20,2E-JCM5H,2E-JCM10H,2E-JCM20H,2E-JCM10V,2E-JCM20V,2E-JCMS33,2E-JCM60S,2E-JCM40S,2E-JCM30S |
| Розетки | 1 шт. 230 В - 16 A |
| Тип генератора | бензиновий |
| Тип запуску | ручний стартер |
| Функції | Вольтметр,Датчик рівня палива,Автоматичний регулятор напруги |
| Частота току | 50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 199 ₴












