Graphite Генератор бензиновий 230В (1 фаза), 2/2.2кВт, ручний старт, AVR, 40кг
- В наявності
- Код: 58G904
14 999 ₴
Запускається вручну тросовим стартером, оснащений чотиритактним бензиновим двигуном потужністю 4,1 кВт/6,56 к.с.
Рекомендовані види палива: 92, 95 та 98 та мастило SAE15W-30.
Агрегат має бак ємністю 15 л та маслобак для двигуна – 0,6 л.
Середня витрата палива у цієї моделі становить 2,44 л/год, а мінімальна витрата палива – 360 г/кВт-год.
Агрегат відповідає стандарту ЄВРО 5 із серії європейських норм викидів.
Він має захист AVR, тобто систему, що ефективно стабілізує напругу у вихідній розетці та захист від перевантаження по струму. Завдяки їм він забезпечує перевантажувальну безпеку для себе та інших підключених до нього пристроїв.
Генератор посилений захисним каркасом, який не лише полегшує транспортування, а й захищає всю конструкцію від механічних пошкоджень.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Graphite |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 40 |
| Витрати палива | 2.44 |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Габарити | 605 x 445 x 455 мм |
| Максимальна потужність | 2.2 |
| Номінальна потужність | 2 |
| Об'єм двигуна | 196 |
| Обсяг масла в картері двигуна | 0.6 л |
| Обсяг паливного бака | 15 |
| Паливо | Бензин |
| Потужність | 6.56 |
| Пристрій | генератор |
| Рекомендуємо придбати | 2E-PC315M10,2E-PC315M15,2E-PC315M20,2E-CR4315IP20M20,2E-CR4315IP44M20,2E-JCM5H,2E-JCM10H,2E-JCM20H,2E-JCM10V,2E-JCM20V,2E-JCMS33,2E-JCM60S,2E-JCM40S,2E-JCM30S |
| Розетки | 2 шт. 230 В — 16 A,1 x 12 В |
| Рівень шуму | 95 |
| Тип ДВС | 4-х тактний |
| Тип запуску | ручний стартер |
| Тип оливи | SAE15W-30 |
| Функції | Автоматичне регулеровання напруги AVR |
- Ціна: 14 999 ₴












