Котел газовий Ariston Cares X 24 CF EU, двоконтурний, димохідний, 24 кВт 3301315. Сучасний та ефективний апарат, що економно та розумно споживає газ та електроенергію. Є конвекційним або традиційним газовим котлом, має відкриту камеру згоряння. За технікою безпеки повинен бути підключений до димоходу, через який виводитимуться за межі приміщення продукти згоряння, що виробляються в процесі функціонування цього пристрою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ariston |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Італія |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Вхід в систему опалення | 3/4" |
| Повернення з системи опалення | 3/4" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність розширювального бака | 8 |
| Вага | 26 |
| Тип | конвекційний |
| Габарити ( ШхВxГ ) | 770х400х315 |
| Джерело енергії | природний газ |
| Ефективність при 30% теплової потужності (47 °C) Hi/Hs | 91.2 |
| Ефективність при мінімальній тепловій потужності. Hi/Hs | 90.2 |
| Ефективність при номінальній тепловій потужності (60/80 °C) Hi/Hs | 91.9 |
| Живлення | 220 В |
| Зміст CO (0% О2) | 54 |
| Зміст CO2 (G20) | 5.4 |
| Зміст O2 (G20) | 10.8 |
| ККД | 93 |
| Камера згоряння | відкрита (димохідний) |
| Керування | електронне |
| Комплектація | газовий котел |
| Корисна потужність | 24 |
| Макс. t гарячої води | 60 |
| Макс. t системи опалення | 82 |
| Макс. вихід продуктів згоряння | 67.2 |
| Макс. теплові втрати через корпус котла (ΔT = 50 °C) | 0.8 |
| Макс. тиск в контурі опалення | 3 |
| Макс./мін. t в контурі центрального опалення | 82 |
| Макс./мін. номінальна теплова потужність (Hi) | 25.8 |
| Макс./мін. номінальна теплова потужність ГВП (Hi) | 27 |
| Макс./мін. номінальна теплова потужність ГВС (Hi) | 30 |
| Макс./мін. номінальна теплова потужність ГВС (Hs) | 28.7 |
| Максимальна продуктивність | 10.2 |
| Максимальний допустимий тиск | 7 |
| Мін. t системи опалення | 35 |
| Мінімальна тяга | 4.1 |
| Мінімальні витрати гарячої води | 2 |
| Надлишкове повітря | 105 |
| Напруга/частота живлення | 220 В / 50 Гц |
| Подача газу | 3/4" |
| Продуктивність (Δt = 25 ° C) | 14.3 |
| Продуктивність (Δt = 30 ° С) | 11.8 |
| Продуктивність (Δt = 35 ° C) | 10.2 |
| Підключення до системи опалення | G 3/4 |
| Середній рівень продуктивності ГВП (10 хв. - ΔT = 30 ° C) | 11.8 |
| Системи захисту | Від замерзання,від забруднення |
| Споживана потужність | 78 |
| Температура продуктів згоряння (G20) | 116 |
| Теплові втрати з продуктами згоряння з виключеним пальником | 0.4 |
| Теплові втрати з продуктами згоряння під час роботи пальника | 7.3 |
| Тип | двоконтурний |
| Тип палива | Природний газ |
| Тип пальника | вентиляційна |
| Тип розпалювання | електронний |
| Тиск розширювального бака | 1 |
| Встановлення | настінний |
| Функції / можливості | клас електрозахисту: IP X5D |
Інформація для замовлення
- Ціна: 40 280 ₴





