



Ecosoft Фільтр зворотного осмосу Absolute з мінералізатором, мембрана 75gpd DuPont, дренаж 1:1
- В наявності
- Код: MO675MECO
11 740 ₴
Ключові особливості:
-
Чиста вода з мінералами6 ступенів очищення, включно зі збагаченням води мінералами
-
Безпечна навіть для дітей водаТехнологія зворотного осмосу затримує найменші забруднення, включно з бактеріями та вірусами
-
12 літрів чистої води за годинуЗабезпечить сім'ю з трьох осіб водою найкращої якості
-
Зберігає до 20 000 л води на рікНа 1 л очищеної води — лише 1 л води в каналізацію
-
Просте підключення за 1 годинуВстановлюється під мийкою, в коплекті є всі компоненти для підключення
-
Нагадуємо про заміну картриджівВода без зайвого клопоту — ми нагадуємо про сервіс та обслуговуємо ваш фільтр
Єдині українські фільтри, що пройшли сертифікацію в СШАСертифікат WQA Gold Seal підтверджує, що кожен елемент наших фільтрів безпечний для контакту з питною водою
Продуктивність фільтра – 12 л/год.
Фільтр очищує воду від 99,8% забруднень, включаючи віруси та бактерії. Для відновлення мінерального балансу води у фільтрі Ecosoft Absolute є спеціальний картридж-мінералізатор.
Він є змінним елементом, заповненим гранулами мінералів.
У мінералізатор вода подається із накопичувального бака. Завдяки подвійному крану для чистої води, ви завжди можете вибирати, яку саме воду пити зараз абсолютно чисту або з мінералами. Фільтр зворотного осмосу Ecosoft Absolute з мінералізатором оптимально підходить для сімей із трьох осіб.
Воду після фільтру можна пити маленьким дітям.
Мінералізована вода дозволяє зберігати баланс мінералів та мікроелементів у вашому організмі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ECOSOFT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cпосіб очищення | зворотного осмосу |
| Вага | 7.85 кг |
| Висота | 420 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Діаметр під'єднання | 1/2" |
| Колір | білий / червоний |
| Комплектація | корпус фільтра,інструкція,вугільний постфільтр,мембрана зворотного осмосу,комплект трубок і фітингів,ключі для заміни картриджів і мембрани,мінералізатор,комплект картриджів попереднього очищення,пластиковий накопичувальний бак,кран подачі чистої води |
| Максимальна робоча температура води | +30 °С |
| Максимальний робочий тиск води | 6 атм. |
| Мінімальна робоча температура води | + 4 °С |
| Мінімальний робочий тиск води | 3 атм. |
| Сфера застосування | питна вода |
| Рекомендована швидкість фільтрації | 12 л/год |
| Тип | Фільтр |
| Встановлення | під мийку |
| Ширина | 410 мм |
- Ціна: 11 740 ₴



