Nordic Multi Light - це DC-інверторна мульти-спліт система вільного компонування, що дозволяє підключати до одного зовнішнього блоку від одного до п’яти внутрішніх блоків.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooper&Hunter |
| Країна виробник | Китай |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (нетто/брутто) зовнішнього блоку | 55 |
| Витрата повітря | 3800 |
| Габарити зовн. блоку | 963x396x700 мм |
| Діап. робочих температур | -15°C ... +43°C,-20°C ... +20°C |
| Колір зовн. блоку | Білий |
| Макс. довжина труб | 60 м |
| Макс. перепад висот між блоками | 10 м |
| Напруга живлення | 220-240 В |
| Обігрів | 1 |
| Охолодження | 1 |
| Продуктивність (обігрів) | 6.5 |
| Продуктивність охолодження | 6.1 |
| Тип компресора | інверторний |
| Тип пристрою | Мульти-спліт-система |
| Тип холодоагенту | R32 |
| Функції | функція самодіагностики,Авторестарт,Інтелектуальне розморожування |
Інформація для замовлення
- Ціна: 65 099 ₴



