Основний елемент фільтра - мембрана зворотнього осмосу.
У фільтрі Ecosoft Standard встановлений мембранний елемент продуктивністю 8 л/год.
Очищена вода не вимагає кип'ятіння і повністю безпечна для маленьких дітей.
В процесі очищення вода послідовно проходить 5 етапів, для кожного з яких в фільтрі передбачений окремий картридж.
Перший ступінь
Попереднє очищення води від механічних домішок. Проходячи через картридж з пористого поліпропіленового волокна, вода очищається від частинок мулу, піску, іржі.
Другий ступінь
Очищення води від органічних і хлорорганічних речовин, а також хлору. Поліпшується смак, колір і запах води. Усередині картриджа - активоване вугілля у вигляді гранул.
Третій ступінь
Фінішне очищення води від дрібних частинок механічних домішок перед мембраною зворотнього осмосу.
Четвертий ступінь
Основний етап фільтрації. Вода після попереднього очищення, потрапляє на мембрану, яка надійно утримує 99,8% забруднень.
П'ятий ступінь
Вугільний постфільтр надає очищеній воді легкий, трохи солодкуватий присмак.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ECOSOFT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cпосіб очищення | зворотного осмосу |
| Вага | 7 кг |
| Висота | 420 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Діаметр під'єднання | 1/2" |
| Колір | Білий |
| Комплектація | корпус фільтра,кран «Крапля» для очищеної води,комплект картриджів,інструкція,вугільний постфільтр,мембрана зворотного осмосу,накопичувальний бак,комплект трубок і фітингів,ключі для заміни картриджів і мембрани |
| Кількість ступенів очищення води | 5 |
| Максимальна робоча температура води | +30 °С |
| Максимальний робочий тиск води | 6 атм. |
| Мінімальна робоча температура води | + 4 °С |
| Мінімальний робочий тиск води | 3 атм. |
| Сфера застосування | питна вода |
| Підходить для | холодної води |
| Тип | Фільтр |
| Ширина | 410 мм |
- Ціна: 5 384 ₴












