ASUS XG-C100F 10Gbps SFP+
Призначення: внутрішня
Інтерфейс: PCI-E
Кількість роз'ємів RJ-45: 1
Підтримка мережевих протоколів: 802.1p,IEEE 802.1q,802.3ae
Робоча температура: 0°C - 40°C
Температура зберігання: -40 до 60 ° C
Швидкість передачі даних: 10 Gbps
Ширина: 113.3 мм
Висота: 21.59 мм
Глибина: 120.5 мм
Вага: 110 г
Призначення: внутрішня
Інтерфейс: PCI-E
Кількість роз'ємів RJ-45: 1
Підтримка мережевих протоколів: 802.1p,IEEE 802.1q,802.3ae
Робоча температура: 0°C - 40°C
Температура зберігання: -40 до 60 ° C
Швидкість передачі даних: 10 Gbps
Ширина: 113.3 мм
Висота: 21.59 мм
Глибина: 120.5 мм
Вага: 110 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | PCI-E |
| Вага | 110 г |
| Висота | 21.59 мм |
| Глибина | 120.5 мм |
| Кількість роз'ємів RJ-45 | 1 |
| Призначення | внутрішня |
| Підтримка мережевих протоколів | 802.1p,IEEE 802.1q,802.3ae |
| Робоча температура | 0°C - 40°C |
| Температура зберігання | -40 до 60 ° C |
| Швидкість передавання даних | 10 Gbps |
| Ширина | 113.3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 029 ₴






