Bosch Tronic 8000 T ES[7736503145]
Тип: накопичувальний
Cпосіб нагріву: електрика
Установка: вертикальна,горизонтальна
Обсяг ємності для води: 35
Форма корпусу: кругла
Споживана потужність: 1200
Управління: електронне
Тип нагрівального елементу: сухий ТЕН
Кількість нагрівальних елементів: 2
Час нагрівання (ΔT 50°C): 1 год 41 хв
Максимальна температура нагріву води: 70
Максимальний робочий тиск: 8
Тепловтрати в режимі очікування: 0.84
Вхід холодної води: 1/2"
Вихід гарячої води: 1/2"
Товщина ізоляції: 32
Живлення: електромережа 230 В
Колір: білий
Габарити ( ВxШxГ ): 48.5x47x48.6
Вага: 15.7
Тип: накопичувальний
Cпосіб нагріву: електрика
Установка: вертикальна,горизонтальна
Обсяг ємності для води: 35
Форма корпусу: кругла
Споживана потужність: 1200
Управління: електронне
Тип нагрівального елементу: сухий ТЕН
Кількість нагрівальних елементів: 2
Час нагрівання (ΔT 50°C): 1 год 41 хв
Максимальна температура нагріву води: 70
Максимальний робочий тиск: 8
Тепловтрати в режимі очікування: 0.84
Вхід холодної води: 1/2"
Вихід гарячої води: 1/2"
Товщина ізоляції: 32
Живлення: електромережа 230 В
Колір: білий
Габарити ( ВxШxГ ): 48.5x47x48.6
Вага: 15.7
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cпосіб нагріву | електрика |
| Вага | 15.7 |
| Вихід гарячої води | 1/2" |
| Вхід холодної води | 1/2" |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 48.5x47x48.6 |
| Живлення | електромережа 230 В |
| Колір | Білий |
| Кількість нагрівальних елементів | 2 |
| Максимальна температура нагрівання води | 70 |
| Максимальний робочий тиск | 8 |
| Обсяг ємності для води | 35 |
| Споживана потужність | 1200 |
| Тепловтрати в режимі очікування | 0.84 |
| Тип | накопичувальний |
| Тип нагрівального елемента | сухий ТЕН |
| Товщина ізоляції | 32 |
| Керування | електронне |
| Встановлення | вертикальна,горизонтальна |
| Форма корпусу | Кругла |
| Час нагрівання (ΔT 50°C) | 1 рік 41 хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 654 ₴

![Bosch Tronic 8000 T ES[7736503145]](https://images.prom.ua/6539692434_w640_h640_bosch-tronic-8000.jpg)
![Bosch Tronic 8000 T ES[7736503145]](https://images.prom.ua/6539692434_bosch-tronic-8000.jpg)
