Bosch Tronic 8000 T ES[7736503147]
Тип: накопичувальний
Cпосіб нагріву: електрика
Установка: вертикальна
Обсяг ємності для води: 80
Форма корпусу: кругла
Споживана потужність: 2000
Управління: електронне
Тип нагрівального елементу: сухий ТЕН
Максимальна температура нагріву води: 70
Максимальний робочий тиск: 8
Тепловтрати в режимі очікування: 1.03
Вхід холодної води: 1/2"
Вихід гарячої води: 1/2"
Товщина ізоляції: 32
Живлення: електромережа 230 В
Колір: білий
Габарити ( ВxШxГ ): 81 х 47 х 48.6
Вага: 22.5
Тип: накопичувальний
Cпосіб нагріву: електрика
Установка: вертикальна
Обсяг ємності для води: 80
Форма корпусу: кругла
Споживана потужність: 2000
Управління: електронне
Тип нагрівального елементу: сухий ТЕН
Максимальна температура нагріву води: 70
Максимальний робочий тиск: 8
Тепловтрати в режимі очікування: 1.03
Вхід холодної води: 1/2"
Вихід гарячої води: 1/2"
Товщина ізоляції: 32
Живлення: електромережа 230 В
Колір: білий
Габарити ( ВxШxГ ): 81 х 47 х 48.6
Вага: 22.5
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cпосіб нагріву | електрика |
| Вага | 22.5 |
| Вихід гарячої води | 1/2" |
| Вхід холодної води | 1/2" |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 81 х 47 х 48.6 |
| Живлення | електромережа 230 В |
| Колір | Білий |
| Максимальна температура нагрівання води | 70 |
| Максимальний робочий тиск | 8 |
| Обсяг ємності для води | 80 |
| Споживана потужність | 2000 |
| Тепловтрати в режимі очікування | 1.03 |
| Тип | накопичувальний |
| Тип нагрівального елемента | сухий ТЕН |
| Товщина ізоляції | 32 |
| Керування | електронне |
| Встановлення | Вертикальна |
| Форма корпусу | Кругла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 000 ₴

![Bosch Tronic 8000 T ES[7736503147]](https://images.prom.ua/6539690534_w640_h640_bosch-tronic-8000.jpg)
![Bosch Tronic 8000 T ES[7736503147]](https://images.prom.ua/6539690534_bosch-tronic-8000.jpg)
