ASUS XG-C100C
Призначення: внутрішня
Підтримка: Linux,Windows 10
Інтерфейс: Ethernet
Підтримка мережевих стандартів: IEEE 802.3an 10GBASE-T,IEEE 802.3u 100Base-TX Fast Ethernet,IEEE 802.3ab 1000BASE-T Gigabit Ethernet,IEEE 802.3az Energy Efficient Ethernet,IEEE 802.1p Priority Queuing
Кількість роз'ємів RJ-45: 1
Ширина: 120 мм
Висота: 84.6 мм
Глибина: 20.5 мм
Вага: 89 г
Призначення: внутрішня
Підтримка: Linux,Windows 10
Інтерфейс: Ethernet
Підтримка мережевих стандартів: IEEE 802.3an 10GBASE-T,IEEE 802.3u 100Base-TX Fast Ethernet,IEEE 802.3ab 1000BASE-T Gigabit Ethernet,IEEE 802.3az Energy Efficient Ethernet,IEEE 802.1p Priority Queuing
Кількість роз'ємів RJ-45: 1
Ширина: 120 мм
Висота: 84.6 мм
Глибина: 20.5 мм
Вага: 89 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | Ethernet |
| Вага | 89 г |
| Висота | 84.6 мм |
| Глибина | 20.5 мм |
| Кількість роз'ємів RJ-45 | 1 |
| Призначення | внутрішня |
| Підтримка | Linux,Windows 10 |
| Підтримка мережевих стандартів | IEEE 802.3an 10GBASE-T,IEEE 802.3u 100Base-TX Fast Ethernet,IEEE 802.3ab 1000BASE-T Gigabit Ethernet,IEEE 802.3az Energy Efficient Ethernet,IEEE 802.1p Priority Queuing |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 399 ₴



