Індукційна варильна поверхня Siemens EH65KHFB1E має 17 рівнів потужності для точного регулювання нагріву. Функція powerBoost прискорює нагрівання на 50%, а quickStart автоматично визначає активну конфорку. reStart дозволяє відновити налаштування після випадкового вимкнення. Безпека забезпечується двоступеневим індикатором залишкового тепла, блокуванням від дітей та автоматичним відключенням. Дизайн зі скошеними профілями без металевого декору. Функція powerManagement дозволяє обмежити споживану потужність за потреби.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Siemens |
| Цвет | Черный |
| Тип | Индукционная |
| Пользовательские характеристики | |
| Безопасность | блокування від дітей,автоматичне захисне вимкнення,цифровий двоступінчастий індикатор залишкового тепла |
| Габарити | 5,1 x 59,2 x 52,2 |
| Задня ліва | 2 кВт,180 мм,280 мм |
| Задня права | 1.6 кВт,145 мм |
| Кількість конфорок | 4 шт |
| Количество индукционных конфорок | 4 шт |
| Особенности | мінімальна товщина робочої поверхні: 16 мм,17 рівнів потужності |
| Передня ліва | 2 кВт,180 мм |
| Передня права | 2.5 кВт,210 мм |
| Мощность подключения | 7.4 кВт |
| Пристрій | варильна поверхня |
| Рабочая поверхность | склокерамічна |
| Розміри для вбудовування | 5.1 |
| Тип поверхности | індукційна |
| Управление | Сенсорное |
| Функции | функція PowerManagement,автоматичне розпізнавання конфорки QuickStart,функція швидкого поновлення попередніх налаштувань конфорки ReStart,збільшення потужності PowerBoost для всіх конфорок |
Информация для заказа
- Цена: 26 999 ₴












