GLL 12-22 - це міцний лінійний лазер для швидкого і точного вирівнювання на будівельних майданчиках. Цей компактний інструмент створений для роботи у важких умовах. Він має прогумований корпус із захистом від пилу та водяних струменів за стандартом IP55. Вбудоване поворотне кріплення з сильними магнітами забезпечує стабільне кріплення, а також захищає скло лазера під час зберігання або транспортування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Цвет лазера | Красный |
| Пользовательские характеристики | |
| Автономная работа | 10 |
| Вес | 350 |
| Випромінювання діода | 630 |
| Габарити | 100 х 104 х 64 |
| Дальність вимірювань | 12 |
| Питание | акумулятор,2 батарейки AA |
| Класс защиты | IP 55 |
| Комплектация | чохол,2 батарейки 1,5 В LR6 (AA) |
| Межі самовирівнювання | 3.5 |
| Рабочая температура | -10 – +40 °C |
| Різьба штативу | 1/4" |
| Тип | лазерний нівелір |
| Точність | 0.3 |
Информация для заказа
- Цена: 2 688 ₴











