Використовуючи передову технологію та компактну конструкцію, початковий набір фільтрів зворотного осмосу GROHE Blue очищає вихідну воду з усіх частин, включаючи бактерії та мікроби. Це ідеальна система для регіонів, де безпечно пити воду прямо з-під крана. Він працює, пропускаючи вихідну воду через мембрану зворотного осмосу, яка видаляє всі домішки, включаючи хімічні речовини, бактерії, гормони та мікроорганізми. Джерельна вода перетворюється на абсолютно безпечну, чисту питну воду. Резервуар для зберігання не потрібен, крім того, система забезпечує швидкість потоку 1,5 літра на хвилину з тиском подачі від 1,0 до 4,0 бар.
Він має рівень відторгнення солі понад 97%. Зворотньоосмотична мембрана має термін служби один рік. Набір фільтрів сумісний з усіма одинарними змішувачами GROHE Blue Pure. Він компактний і розроблений таким чином, щоб зайняти мінімум місць у тумбі під раковиною. Подовжте гарантію від двох до трьох років, зареєструвавши стартовий набір фільтрів заднього осмосу GROHE Blue!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grohe |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Cпосіб очищення | зворотного осмосу |
| Высота | 450 мм |
| Глубина | 120 мм |
| Додаткові характеристики | видаляє щонайменше 97% розчинених солей,очищається не менше 50% води, що надходить |
| Комплектация | фільтр,система фільтрації води,документація |
| Кількість ступенів очищення води | 5 |
| Максимальний робочий тиск води | 4 бар |
| Мінімальний робочий тиск води | 1 бар |
| Область применения | питна вода |
| Особенности | наявність фільтруючого картриджа |
| Підходить для | холодної води |
| Рекомендуемая скорость фильтрации | 1.5 л / хв |
| Тип | Набір зворотнього осмосу |
| Установка | під мийку |
| Ширина | 261 мм |
Информация для заказа
- Цена: 69 714 ₴









