Liebherr Холодильник з нижн. мороз., 201.5x59.7х67.5, холод.відд.-266л, мороз.відд.-94л, 2дв., А+++, NF, диспл внутр., чорний
- Нет в наличии
- Код: CNBDC573I
66 499 ₴
EasyFresh
Відділення EasyFresh довго зберігатиме свіжість ваших продуктів. Тут забезпечуються оптимальні умови зберігання для незапакованих овочів і фруктів. Кришка щільно прилягає, завдяки чому для продуктів забезпечується належний рівень вологості. Так продукти довше залишаються свіжими.
NoFrost
Відкриваючи морозильну камеру ви хочете бачити продукти, а не лід або іній. Технологія NoFrost захищає морозильну камеру від обледеніння, що зазвичай потребує багато енергії й іноді – значних витрат. Завдяки NoFrost вам не доведеться витрачати купу зусиль на розморожування холодильника, тож ви матимете більше часу на інші справи та зможете зекономити гроші.
DuoCooling
Технологія DuoCooling передбачає використання двох окремих контурів, тому повітря з холодильної та морозильної камер не змішується. Завдяки цьому продукти не пересихають і не вбирають сторонні запахи. Це означає, що ви викидатимете й купуватимете менше продуктів і матимете змогу більше заощаджувати й насолоджуватися життям.
BlackSteel
Чорна нержавіюча сталь яскраво підкреслює просту красу чистого металу. Поверхня кольору BlackSteel підкорює своєю унікальною вертикальною поліровкою та вишуканими штрихами. Вона надає матеріалу характерної виразності й робить його стійким до подряпин і слідів від пальців. Тож ваш прилад завжди буде в центрі уваги.
Торкніться та проведіть пальцем
Liebherr виконає будь-яке ваше бажання: завдяки інтуїтивно зрозумілому сенсорному дисплею керувати ним дуже просто. Наприклад, щоб вибрати функцію SuperCool, достатньо торкнутися кольорового дисплея та провести по ньому пальцем. Так само легко можна регулювати температуру. Коли ви нічого не налаштовуєте на дисплеї, на ньому відображається поточна температура.
2,4-дюймовий дисплей
Доступна інформація заощаджує час. Саме тому безпосередньо на дверях холодильника Liebherr розміщено 2,4-дюймовий сенсорний дисплей. Тож ви можете будь-коли перевірити стан пристрою й змінити налаштування. Сенсорний дисплей вбудовано врівень із дверима. Завдяки високій якості матеріалів і глянцевій поверхні чорного кольору він ідеально вписується в дизайн холодильника.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Liebherr |
| Класс энергопотребления | A+++ |
| Количество компрессоров | 1 |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Cтрум | 1.4 А |
| Вес | 78.2 |
| Высота | 201.5 |
| Відкриття дверцят | вправо |
| Глубина | 67.5 |
| Длина сетевого шнура | 2 |
| Общий объем | 360 |
| К-ть полиць на дверцятах | 4 |
| Клімат клас | SN-T |
| Цвет | Черный |
| Количество дверей | 2 дверей |
| Кількість контурів охолодження | 2 |
| Количество полок в морозильной камере | 3 |
| Кількість полиць в холодильній камері | 6 |
| Материал полок | скло,Пластик |
| Навішування дверей | 1 |
| Напряжение | 220-240 В |
| Объем морозильной камеры | 94 |
| Обсяг холодильної камери | 266 |
| Полиця для пляшок | 1 |
| Мощность замораживания | 16 |
| Розташування внутрішнього освітлення | на стелі |
| Розташування дисплея | внутрішній |
| Расположение морозильной камеры | знизу |
| Розташування ручок | вертикальне |
| Уровень шума | 37 |
| Система охлаждения | динамічна |
| Система розморожування | автоматичне |
| Потребление электроэнергии | 0.467 |
| Температура камери охолодження | +2°C ... +9°C |
| Температура морозильної камери | -15°C до -26°C |
| Тип | холодильник з морозильником |
| Тип дверей | нержавіюча сталь з покриттям SmartSteel |
| Тип освещения | LED |
| Тип ручок | Інтегровані |
| Управление | Сенсорное |
| Время сохранения холода | 24 |
| Ширина | 59.7 |
- Цена: 66 499 ₴












