Зручна й ефективна газова варильна поверхня.
Готуйте смачні страви на нашій газовій варильній поверхні. Нею дуже легко керувати і зручно користуватися. Готуйте на повільному вогні або обсмажуйте стейки. Відкрийте для себе силу газу й готуйте з упевненістю.
HotAir: кращий розподіл тепла для однорідних результатів готування
Хрустка випічка, ідеальні пироги, добре просмажене м’ясо — система HotAir забезпечує рівномірну циркуляцію тепла по всій духовці. Однакові результати, де б не готувалася їжа.
Духова шафа, яку легше та зручніше чистити!
Завдяки пересувним полицям ретельне очищення духової шафи стає легшим, ніж будь-коли, навіть у важкодостуних місцях, за менший час і з меншими зусиллями.
Чорна емаль - міцна та легка в догляді
Чорна емаль - оптимальний матеріал для внутрішньої частини плити. Надійний, міцний і простий в догляді, що полегшує процес приготування.
Готування за таймером
Таким чином ваші страви не пересмажаться. Плита має вбудований таймер із нагадуванням, який сповістить вас, коли страви будуть готові.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Electrolux |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Класс энергопотребления | A |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | варильна поверхня з духовкою |
| Высота | 85.5 |
| Газ-контроль | є |
| Глубина | 60 |
| Довжина кабелю живлення | 1.5 |
| Цвет | Белый |
| Країна виробництва | Румунія |
| Кількість конфорок | 4 |
| Кількість скла дверцят | 2 |
| Ліва задня конфорка | Допоміжна конфорка, 1000W/55mm |
| Ліва передня конфорка | Швидка конфорка, 3000W/102mm |
| Можливості | Конвекція,Кільцевий + конвекція,Верхній + нижній,Верхній + нижній + конвекція,Top + Fan (ECO),Кільцевий + нижній + конвекція,Низ, Гриль + верхній + конвекція |
| Обсяг духовки | 57 |
| Особенности | шухляда для зберігання кухонних приборів,дверцята духової шафи легко миються,висота регулюється |
| Мощность подключения | 3046.1 |
| Права задня конфорка | Конфорка середньої швидкості, 2000W/71mm |
| Права передня конфорка | Конфорка середньої швидкості, 2000W/71mm |
| Тип | Комбинированная |
| Тип духовки | Электрическая |
| Тип очищення внутрішньої поверхні | чорна емаль |
| Управление | Механическое |
| Ширина | 50 |
- Цена: 14 499 ₴







