Liebherr Холодильна камера, 185.5x59.7х67.5, 398л, 1дв., A++, ST, диспл внутр., білий
- В наличии
- Код: SRD5220
52 500 ₴
EasyFresh
Відділення EasyFresh довго зберігатиме свіжість ваших продуктів. Тут забезпечуються оптимальні умови зберігання для незапакованих овочів і фруктів. Кришка щільно прилягає, завдяки чому для продуктів забезпечується належний рівень вологості. Так продукти довше залишаються свіжими.
White
Простота, класичність, якість. Холодильник Liebherr із глянцевою поверхнею білого кольору вдало вписується в інтер’єр світлих відтінків і ніколи не виходить із моди. Він завжди буде сучасним, красивим і функціональним. Біла поверхня міцна й легко миється, тому ваш холодильник матиме гарний вигляд протягом багатьох років.
Сенсорний дисплей
Це дійсно вражає: завдяки сенсорному дисплею користуватися холодильником Liebherr просто й ви робитимете це інтуїтивно. Усі функції чітко впорядковані. За допомогою дотиків можна легко вибирати функції та перевіряти поточну температуру холодильника.
Заглиблена ручка
Оригінальність і функціональність. Ергономічне розташування суцільної заглибленої ручки, яка має вертикальне положення, дає змогу зручно й легко відкривати холодильник. Крім того, завдяки сучасному й лаконічному дизайну холодильник ідеально вписується в концепцію кухні без ручок.
InteriorFit
Доповніть лаконічний дизайн своєї кухні. Наші пристрої точно розташовуються в ніші глибиною 60 см. Звідти виступають лише двері, забезпечуючи в такий спосіб оптимальний доступ до заглибленої або звичайної ручки. Тож холодильник Liebherr не відвертає уваги від вашої кухні, а є лише родзинкою в її інтер’єрі.
Система powercooling
Хочете бути певні, що холод розподіляється відносно рівномірно? Про це потурбується система PowerCooling: потужний і водночас тихий вентилятор розподіляє холодне повітря по всьому холодильнику.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Liebherr |
| Класс энергопотребления | A++ |
| Количество компрессоров | 1 |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Cтрум | 1.2 A |
| Вес | 67.1 |
| Высота | 185.5 |
| Відкриття дверцят | вправо |
| Глубина | 67.5 |
| Длина сетевого шнура | 2 |
| К-ть полиць на дверцятах | 4 |
| Клімат клас | SN-T |
| Цвет | Белый |
| Количество дверей | 1 двері |
| Кількість контурів охолодження | 1 |
| Кількість полиць в холодильній камері | 7 |
| Материал полок | Стекло |
| Навішування дверей | 1 |
| Напряжение | 220-240 В |
| Обсяг холодильної камери | 398 |
| Полиця для пляшок | 1 |
| Розташування внутрішнього освітлення | на стелі |
| Розташування дисплея | внутрішній |
| Уровень шума | 38 |
| Система охлаждения | динамічна |
| Система розморожування | автоматичне |
| Потребление электроэнергии | 0.321 |
| Температура камери охолодження | +2°C ... +9°C |
| Тип | холодильник однокамерний |
| Тип освещения | LED |
| Тип ручок | Інтегровані |
| Управление | Сенсорное |
| Функції / можливості | 2 температурні зони,SuperCool: інтенсивне охолодження,VarioSafe,EasyFresh,Система PowerCooling,Режим «Відпустка» |
| Ширина | 59.7 |
- Цена: 52 500 ₴












