Liebherr Холодильник з нижн. мороз., 185x60x68, холод.від.-255 л, мороз.отд.-94л, 2 дв., A++, NF, білий
- В наличии
- Код: CND5203
31 499 ₴
EasyFresh
Відділення EasyFresh довго зберігатиме свіжість ваших продуктів. Тут забезпечуються оптимальні умови зберігання для незапакованих овочів і фруктів. Кришка щільно прилягає, завдяки чому для продуктів забезпечується належний рівень вологості. Так продукти довше залишаються свіжими.
NoFrost
Відкриваючи морозильну камеру ви хочете бачити продукти, а не лід або іній. Технологія NoFrost захищає морозильну камеру від обледеніння, що зазвичай потребує багато енергії й іноді – значних витрат. Завдяки NoFrost вам не доведеться витрачати купу зусиль на розморожування холодильника, тож ви матимете більше часу на інші справи та зможете зекономити гроші.
DuoCooling
Технологія DuoCooling передбачає використання двох окремих контурів, тому повітря з холодильної та морозильної камер не змішується. Завдяки цьому продукти не пересихають і не вбирають сторонні запахи. Це означає, що ви викидатимете й купуватимете менше продуктів і матимете змогу більше заощаджувати й насолоджуватися життям.
White
Простота, класичність, якість. Холодильник Liebherr із глянцевою поверхнею білого кольору вдало вписується в інтер’єр світлих відтінків і ніколи не виходить із моди. Він завжди буде сучасним, красивим і функціональним. Біла поверхня міцна й легко миється, тому ваш холодильник матиме гарний вигляд протягом багатьох років.
Сенсорний дисплей
Це дійсно вражає: завдяки сенсорному дисплею користуватися холодильником Liebherr просто й ви робитимете це інтуїтивно. Усі функції чітко впорядковані. За допомогою дотиків можна легко вибирати функції та перевіряти поточну температуру холодильника.
Заглиблена ручка
Оригінальність і функціональність. Ергономічне розташування суцільної заглибленої ручки, яка має вертикальне положення, дає змогу зручно й легко відкривати холодильник. Крім того, завдяки сучасному й лаконічному дизайну холодильник ідеально вписується в концепцію кухні без ручок.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Liebherr |
| Класс энергопотребления | A++ |
| Количество компрессоров | 1 |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Cтрум | 1.4 А |
| Вес | 69.2 |
| Высота | 185.5 |
| Відкриття дверцят | вправо |
| Глубина | 67.5 |
| Длина сетевого шнура | 2 |
| Дополнительно | Індикатори температури холодильного і морозильного відділень,лоток для яєць,блокування дисплея,регульовані ніжки по висоті: 2,Звуковий сигнал при відчинених дверцятах,Фільтр FreshAir в клапані,Фронтальна вентиляція |
| Общий объем | 319 |
| Збереження температури при відключенні електроенергії | 24 |
| К-ть полиць на дверцятах | 3 |
| Клімат клас | SN-T |
| Цвет | Белый |
| Количество дверей | 2 дверей |
| Количество полок в морозильной камере | 3 |
| Кількість полиць в холодильній камері | 4 |
| Материал полок | Стекло |
| Навішування дверей | 1 |
| Напряжение | 220-240 В |
| Объем морозильной камеры | 94 |
| Обсяг холодильної камери | 225 |
| Мощность замораживания | 16 |
| Розташування внутрішнього освітлення | на стелі |
| Расположение морозильной камеры | знизу |
| Уровень шума | 37 |
| Система охлаждения | динамічна |
| Система розморожування | автоматичне |
| Потребление электроэнергии | 0.667 |
| Температура камери охолодження | +2°C ... +9°C |
| Температура морозильної камери | -15°C до -26°C |
| Тип | холодильник з морозильником |
| Тип освещения | LED |
| Тип ручок | Вбудовані |
| Управление | Сенсорное |
| Функції / можливості | Захист від дітей,SuperCool: інтенсивне охолодження,NoFrost,VarioSpace,FrostSafe,SuperFrost,DuoCooling,EasyFresh,BottleTimer,NightMode,Режим «Відпустка» |
| Ширина | 59.7 |
- Цена: 31 499 ₴












