Комплект постільної білизни Mix&Match – це поєднання витонченого дизайну й безкомпромісної якості. Вироблена зі 100 % бавовняного сатину щільністю 200 205 ТС, постіль подарує винятковий комфорт і затишок. М’яка тканина ніжно пестить шкіру, забезпечуючи її дихання і створюючи відчуття свіжості та легкості. Однотонний дизайн у насиченому синьому кольорі додає спальному місцю елегантності та сучасного стилю.
Комплект складається з підковдри (160 × 220 см), простирадла (180 × 240 см) і двох наволочок (50 × 70 см), які разом створюють гармонійний ансамбль. Практичність теж на високому рівні – підковдра зручно застібається на блискавку, а наволочки мають гудзики. Аби комплект не втрачав первинний вигляд, рекомендовано прання за 30 °С, а прасування за температури до 110 °С; недопустиме відбілювання і застосування засобів хімічного чищення.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Дополнительно | зберігати в сухому місці |
| Застежка | підковдра на блискавці,наволочки на ґудзиках |
| Країна виробництва | Китай |
| Количество наволочек | 2 |
| Материал | 100% бавовна,сатин |
| Рекомендації щодо догляду | прати при температурі 30 °С,не відбілювати,прасувати при температурі не більше 110 °С,не застосовувати засоби хімічного чищення,заборонено віджимати та сушити в сушильній машині |
| Розмір наволочки | 50 х 70 см |
| Розмір простирадла | 180 x 240 см |
| Розмір підковдри | 160 х 220 см |
| Спальный размер | півтораспальний євро |
| Срок годности | необмежений |
| Тип | Постільний комплект |
| Плотность | 205 ТС |
Информация для заказа
- Цена: 3 099 ₴








