

Ecosoft Фільтр зворотного осмосу P'URE AquaCalcium Mint з помпою на станині, мембрана 75gpd DuPont, картридж AquaCalcium збагачує
- В наличии
- Код: MO675PSMACECO
22 593 ₴
Забезпечує мікробіологічну безпеку очищеної води
Мембрана зворотного осмосу очищає з води віруси та бактерії на 99,8%
Зберігає 20 000 л води на рік
оснащений зеленою технологією економії води AquaGreen
Чиста та смачна вода з кальцієм
6 ступенів очищення, включно зі збагаченням води мінералами
Стабільний мінеральний вклад
Вода проходить крізь мінерали з такою ж швидкістю, як в природних умовах
Безпечна вода навіть для дітей
Технологія зворотного осмосу затримує найменші домішки, навіть віруси та бактерії
12 літрів чистої води за годину
Забезпечить сім'ю з п'яти осіб водою найкращої якості
Просте підключення за 1 годину
Можна встановити вертикально або горизонтально
Підходить для низького вихідного тиску у водопроводі
Фільтр обладнаний помпою
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ECOSOFT |
| Пользовательские характеристики | |
| Cпосіб очищення | зворотного осмосу |
| Вес | 13 кг |
| Высота | 485 мм |
| Глубина | 195 мм |
| Додаткове оснащення | помпа,металева підставка |
| Диаметр подключения | 1/2" |
| Цвет | Белый |
| Комплектация | корпус фільтра,інструкція,накопичувальний бак,комплект трубок і фітингів,ключі для заміни картриджів і мембрани,комплект картриджів попереднього очищення,кран подачі чистої води |
| Максимальна робоча температура води | +30 °С |
| Максимальний робочий тиск води | 4.5 атм. |
| Мінімальна робоча температура води | + 4 °С |
| Мінімальний робочий тиск води | 2 атм. |
| Область применения | питна вода |
| Обсяг очищеної води | 7 л |
| Особенности | очищає воду від вірусів та бактерій на 99,8% |
| Рекомендуемая скорость фильтрации | 12 л/год |
| Тип | Фильтр |
| Установка | під мийку |
| Ширина | 410 мм |
- Цена: 22 593 ₴



