Liebherr Холодильник з нижн. мороз., 201.5x74.7х67.5, холод.відд.-346л, мороз.відд.-128л, 2дв., A++, NF, диспл внутр., білий
- В наличии
- Код: CND7723
64 999 ₴
DuoCooling
Завдяки наявності двох повністю незалежних холодильних контурів система DuoCooling дозволяє точно відрегулювати температуру в холодильній і морозильній камерах комбінованого холодильника-морозильника. Також завдяки цьому відсутній повітрообмін між холодильної та морозильної камерами, що перешкоджає передачі запаху і завітрювання зберігаються продуктів харчування. Комбіновані холодильники-морозильники з системою DuoCooling мають два незалежно регульованих охолоджуючих контуру, що дозволяє точно налаштовувати температуру в морозильній і холодильній камерах. Дана система дозволяє забезпечити відповідні умови зберігання для будь-якого типу продуктів. На додаток, з системою DuoCooling не відбувається повітрообміну між холодильної та морозильної камерами, що виключає можливість виникнення неприємного запаху або усушки продуктів.
NoFrost
У приладів NoFrost продукти заморожуються за допомогою циркулюючого охолодженого повітря. Вологе повітря виводиться назовні, щоб запобігти покриття інеєм продуктів харчування. Через певні інтервали часу прилади автоматично відтає і, таким чином, постійно залишаються вільними від криги. За рахунок застосування ефективних компресорів в комбінації зі спеціальною електронікою ці прилади не тільки комфортабельні, але також економно витрачають енергію. З технологією NoFrost можна забути про розморожування морозильної камери.
Система PowerCooling
Хочете бути впевнені, що холод майже рівномірно розподілений по вашому холодильному апарату? За це відповідає система PowerCooling: такий же потужний, як і тихий вентилятор ефективно розподіляє холодне повітря по всій холодильній камері.
EasyTwist-Ice
І в спекотний літній день, і для гостей: технологія EasyTwist-Ice дозволяє швидко та без зусиль приготувати та завжди мати запас кубиків льоду – навіть без стаціонарного підключення до джерела водопостачання. Просто налийте воду в резервуар, дайте їй замерзнути, одним поворотом відокремте готові кубики льоду – і можна подавати прохолодні напої. Система EasyTwist-Ice гарантує високий рівень гігієни та проста в очищенні.
Фільтр FreshAir з активованим вугіллям
Запах деяких продуктів іноді мало приємний. Але для вашого Liebherr це не проблема: завдяки фільтру FreshAir з активованим вугіллям повітря у внутрішньому просторі свіжий завжди. Фільтр розташований безпосередньо в місці проходження повітряного потоку в корпусі вентилятора і в значній мірі нейтралізує запахи. Індикація на дисплеї нагадає вам про необхідність заміни фільтра.
VarioSafe
Стаканчики з йогуртом, скляні баночки з джемом або тюбики - вам потрібно легко доступне для огляду місце для таких невеликих продуктів? У вашому Liebherr він є: VarioSafe. Воно не тільки створює порядок, але і легко змінюються. Просто помістіть двоступеневий, регульований по висоті VarioSafe в холодильнику там, де він вам найбільше підходить.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Liebherr |
| Класс энергопотребления | A++ |
| Страна производитель | Болгария |
| Количество компрессоров | 1 |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Cтрум | 1.4 А |
| No Frost | морозильна камера |
| Вес | 95.9 |
| Высота | 201.5 |
| Глубина | 67.5 |
| Длина сетевого шнура | 2 |
| Дополнительно | лоток для льоду,Індикатори температури холодильного і морозильного відділень,лоток для яєць,2 незалежних контурів охолодження,вугільний фільтр,обігрів лицьовій рамки (під ущільнювачем),Попереджувальний сигнал несправності,Вентиляція через передню панель |
| Общий объем | 474 |
| К-ть полиць на дверцятах | 4 |
| Клімат клас | SN-T |
| Цвет | Белый |
| Количество дверей | 2 дверей |
| Количество полок в морозильной камере | 3 |
| Кількість полиць в холодильній камері | 6 |
| Материал полок | Стекло |
| Навішування дверей | 1 |
| Напряжение | 220-240 В |
| Объем морозильной камеры | 128 |
| Обсяг холодильної камери | 346 |
| Полиця для пляшок | 1 |
| Мощность замораживания | 16 |
| Розташування внутрішнього освітлення | на стелі |
| Розташування дисплея | внутрішній |
| Расположение морозильной камеры | знизу |
| Уровень шума | 37 |
| Система охлаждения | динамічна |
| Система розморожування | автоматичне |
| Потребление электроэнергии | 0.84 |
| Температура камери охолодження | +2°C ... +9°C |
| Температура морозильної камери | -15°C до -26°C |
| Тип | холодильник з морозильником |
| Тип освещения | LED |
| Тип ручок | Інтегровані |
| Управление | Сенсорное |
| Холодоагент | R600a |
| Ширина | 74.7 |
- Цена: 64 999 ₴












