SteelFinish
Ви любите стриману холодну елегантність на кухні? Тоді ваш вибір – це Liebherr із поверхнею SteelFinish. Матеріал Colaminat з вертикальним крацюванням дуже схожий на справжню нержавіючу сталь, міцний та легко миється. Лаковані бічні стінки сріблястого кольору ідеально доповнюють елегантний вигляд.
DuoCooling
Завдяки наявності двох повністю незалежних холодильних контурів система DuoCooling дозволяє точно відрегулювати температуру в холодильній і морозильній камерах комбінованого холодильника-морозильника. Також завдяки цьому відсутній повітрообмін між холодильної та морозильної камерами, що перешкоджає передачі запаху і завітрювання зберігаються продуктів харчування. Комбіновані холодильники-морозильники з системою DuoCooling мають два незалежно регульованих охолоджуючих контуру, що дозволяє точно налаштовувати температуру в морозильній і холодильній камерах. Дана система дозволяє забезпечити відповідні умови зберігання для будь-якого типу продуктів. На додаток, з системою DuoCooling не відбувається повітрообміну між холодильної та морозильної камерами, що виключає можливість виникнення неприємного запаху або усушки продуктів.
NoFrost
У приладів NoFrost продукти заморожуються за допомогою циркулюючого охолодженого повітря. Вологе повітря виводиться назовні, щоб запобігти покриття інеєм продуктів харчування. Через певні інтервали часу прилади автоматично відтає і, таким чином, постійно залишаються вільними від криги. За рахунок застосування ефективних компресорів в комбінації зі спеціальною електронікою ці прилади не тільки комфортабельні, але також економно витрачають енергію. З технологією NoFrost можна забути про розморожування морозильної камери.
Система PowerCooling
Хочете бути впевнені, що холод майже рівномірно розподілений по вашому холодильному апарату? За це відповідає система PowerCooling: такий же потужний, як і тихий вентилятор ефективно розподіляє холодне повітря по всій холодильній камері.
Фільтр FreshAir з активованим вугіллям
Запах деяких продуктів іноді мало приємний. Але для вашого Liebherr це не проблема: завдяки фільтру FreshAir з активованим вугіллям повітря у внутрішньому просторі свіжий завжди. Фільтр розташований безпосередньо в місці проходження повітряного потоку в корпусі вентилятора і в значній мірі нейтралізує запахи. Індикація на дисплеї нагадає вам про необхідність заміни фільтра.
Місце для деко
Хочете, щоб домашній фруктовий пиріг залишався свіжим? Або приготована піца, яку потрібно буде поставити в духовку пізніше? Просто вставте деко в ваш Liebherr - в ньому достатньо місця для зберігання деко. Особливо практично: деко можна засовувати і висувати при відкритій на 90° двері.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Liebherr |
| Класс энергопотребления | A++ |
| Количество компрессоров | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| Cтрум | 1.4 А |
| No Frost | морозильна камера |
| Вес | 74 |
| Высота | 201.5 |
| Відкриття дверцят | вправо |
| Глубина | 67.5 |
| Длина сетевого шнура | 2 |
| Дополнительно | Сигнал відкритих дверей,лоток для яєць,регульовані ніжки по висоті: 2,вугільний фільтр,Індикатор температури,SteelFinish,Вентиляція через передню панель |
| Общий объем | 360 |
| Збереження температури при відключенні електроенергії | 24 |
| К-ть полиць на дверцятах | 3 |
| Клімат клас | SN-T |
| Цвет | Серебристый |
| Количество дверей | 2 дверей |
| Кількість контурів охолодження | 2 |
| Количество полок в морозильной камере | 3 |
| Кількість полиць в холодильній камері | 5 |
| Материал полок | Стекло |
| Напряжение | 220-240 В |
| Объем морозильной камеры | 94 |
| Обсяг холодильної камери | 266 |
| Полиця для пляшок | 1 |
| Мощность замораживания | 16 |
| Расположение морозильной камеры | знизу |
| Уровень шума | 38 |
| Система охлаждения | динамічна |
| Система розморожування | автоматичне |
| Потребление электроэнергии | 0.66 |
| Температура камери охолодження | +2°C ... +9°C |
| Температура морозильної камери | -15°C до -26°C |
| Тип | холодильник з морозильником |
| Тип освещения | LED |
| Тип ручок | Приховані |
| Управление | Сенсорное |
| Функції / можливості | Режим відпустки,SuperCool: інтенсивне охолодження,VarioSpace,FrostSafe,SuperFrost,DuoCooling,EasyFresh,BottleTimer,NightMode,InteriorFit,Система PowerCooling |
| Ширина | 59.7 |
- Цена: 28 399 ₴












