Крім цього, при розробці цієї моделі подбали і про комфорт. Рама сконструйована за канонами міського велосипеда з високою рамою, де кермо і сидіння забезпечують посадку з рівною спиною.
Кермо і сидіння регулюються по висоті в широкому діапазоні. Сидіння м'яке, з покриттям з ECO-шкіри. Гріпси керма м'які гумові, з бічним захистом рук при падінні. Ручне гальмо V-Brake на передньому, і ніжні гальма на задньому колесі. Така комбнація, на відміну від повністю ручного гальма, дозволить навіть самим маленьким велосипедистам гальмувати, адже маленьким діткам іноді складно гальмувати ручним тормзом. Диск колеса 12` традиційний, шпицевий з класичної втулкою на підшипниках. Високий і широкий профіль покришки забезпечать комфортне катання як по асфальту, так і по нерівностям. Колеса додатково захищені бризковиками, пофарбованими в колір велосипеда і надійно захистять від бруду і бризок.
У комплектацію велосипеда входить 2 катафоти, дзвіночок на кермо, набір інструментів для збірки та обслуговування велосипеда, набір бічних навчальних коліс.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MIQILONG |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага без аксесуарів | 7.7 |
| Вага з аксесуарами | 8.45 |
| Длина | 86 |
| Діаметр колес | 12" |
| Заднє гальмо | Ножний |
| Комплектация | 2 катафоти,бічні тренувальні колеса,дзвіночок на кермо,набір для обслуговування та збирання велосипеда |
| Материал рамы | Сталь |
| Оснащение | 2 додаткові бічні колеса,сигнальний дзвіночок |
| Особенности | велосипед поставляється на 85% зібраним |
| Переднє гальмо | V-Brake |
| Регулювання висоти керма | 60-65 см (від підлоги) |
| Регулировка высоты сиденья | 41-51 см (від підлоги) |
| Рекомендований вік | 2-4 роки |
| Рекомендований зріст | 90-100 см |
| Розмір сидіння | 20.5 х 11.5 |
| Тип | Велосипед |
| Ширина включно з кермом | 45 |
| Ширина колеса | 5 |
- Цена: 5 499 ₴












