ARDESTO КПБ 2.0сп Mix&Match Premium, підковдра 200х220см, простирадло 240х260см, наволочки (2) 50х70см, 100% бавовна, сатин,
- Нет в наличии
- Код: ART2022SU
4 290 ₴
Комплект ARDESTO Mix&Match Premium для шанувальників кольорових вибухів, щоби жодних квіткових вихорів, різких переходів і несподіваних рішень. Разом із натуральною тканиною (100 % бавовна, сатин) це успішно працює на забезпечення спокою і комфорту під час сну. Показник щільності – 300 TC, а це означає, що виріб добре триматиме форму і не розтягнеться після першого прання. Сатин не викликає алергічних реакцій, непомітно дихає та добре всотує вологу. Крім того, він не втратить своєї яскравості та не тьмянітиме – у комплектів конкурентів просто немає шансів.
Однотонна постільна білизна – безумовний тренд останніх років. А все тому, що з нею легко – вона має гарний вигляд у будь-якій спальні, прикрашаючи простір. Кольори серії Mix&Match Premium розкішні, насичені та рівномірно пофарбовані – залишилося вибрати, який градус яскравості сьогодні до вподоби.
Особливістю серії Mix&Match Premium є щільність - 300 TC.
У комплекті:
- підковдра 200 × 220 см;
- простирадло 240 × 260 см;
- наволочки (2 шт.) 50 × 70 + 5 см.
Рекомендації щодо догляду:
- машинне прання за температури 30 °С;
- не відбілювати;
- прасувати за температури не вище 110 °С;
- не застосовувати засобів хімічного чищення;
- заборонено віджимати та сушити в сушильній машині.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Пользовательские характеристики | |
| Дополнительно | зберігати в сухому місці |
| Застежка | підковдра на блискавці,наволочки на ґудзиках |
| Цвет | Нюд |
| Країна виробництва | Китай |
| Количество наволочек | 2 |
| Материал | 100% бавовна,сатин |
| Рекомендації щодо догляду | прати при температурі 30 °С,не відбілювати,прасувати при температурі не більше 110 °С,не застосовувати засоби хімічного чищення,заборонено віджимати та сушити в сушильній машині |
| Розмір наволочки | 50 х 70 см |
| Розмір простирадла | 240 х 260 см |
| Розмір підковдри | 200 х 220 см |
| Спальный размер | двоспальний євро |
| Срок годности | необмежений |
| Тип | Постільний комплект |
| Плотность | 300 ТС |
Информация для заказа
- Цена: 4 290 ₴












