ARDESTO КПБ 2.0сп Gloria, підковдра 200х220см, простирадло 230х240см, наволочки (2) 50х70см, 100% бавовна, сатин, квіти зелений
- Нет в наличии
- Код: ART2022FE
2 499 ₴
Комплект ARDESTO Gloria зі 100 % бавовни дарує бажане відчуття спокою, безпеки та дому, якого наразі багатьом дуже бракує. М’яка струмлива тканина не дратує навіть найчутливішу шкіру і дає тілу можливість дихати. Матеріал сатин щільністю 200 ТС дбає про комфорт під час використання завдяки міцності, шовковистості та м’якості. Дизайн комплекту виконано із тканин-компаньйонів, які підібрані зі смаком і будуть стильним акцентом спального місця.
Попри все сатин не потребує якогось складного догляду: звичайне прання звичайним порошком, сушіння за природних умов і постільна білизна роками тішитиме красою та ніжністю. Комплект аж ніяк не нудний завдяки принту у вигляді квітів і вдало підібраним кольорам.
У комплекті:
- підковдра 200 × 220 см;
- простирадло 230 × 240 см;
- наволочки (2 шт.) 50 × 70см.
Рекомендації щодо догляду:
- прати машиною за температури 30 °С;
- не відбілювати;
- прасувати за температури не вище 110 °С;
- не застосовувати засобів хімічного чищення;
- не віджимати та сушити в сушильній машині.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Дополнительно | зберігати в сухому місці |
| Застежка | підковдра на блискавці,наволочки клапан |
| Країна виробництва | Китай |
| Количество наволочек | 2 |
| Материал | 100% бавовна,сатин |
| Рекомендації щодо догляду | прати при температурі 30 °С,не відбілювати,прасувати при температурі не більше 110 °С,не застосовувати засоби хімічного чищення,заборонено віджимати та сушити в сушильній машині |
| Розмір наволочки | 50 х 70 см |
| Розмір простирадла | 230 х 240 см |
| Розмір підковдри | 200 х 220 см |
| Спальный размер | двоспальний євро |
| Срок годности | необмежений |
| Тип | Постільний комплект |
| Плотность | 200 ТС |
Информация для заказа
- Цена: 2 499 ₴










