ФІРМОВІ ДВИГУНИ
Потужний 1-циліндровий чотиритактний двигун з повітряним охолодженням (18.5 к.с.). Двигуни відповідають усім світовим та європейським стандартам якості, в тому числі сучасному екологічному стандарту EURO-V. Кожен двигун має індивідуальний номер, що дозволяє контролювати якість виробництва та обслуговування.
ЗРУЧНА ЕРГОНОМІЧНА ПАНЕЛЬ КЕРУВАННЯ
Зручна ергономічна панель управління дозволяє легко керувати всім пристроєм і не вимагає додаткових навичок;оснащена розетками, призначеними для зняття максимальної потужності генератора, LED-дисплеєм та кнопкою аварійною зупинки.
МОЖЛИВІСТЬ ПІДКЛЮЧЕННЯ АВР
Генератор має можливість підключення блоку АВР (автоматичного введення резерву). Вихід АВР має 8-піновий роз’єм.
АЛЬТЕРНАТОР З 100% МІДНОЮ ОБМОТКОЮ
В генераторах TM «Könner & Söhnen» встановлений високоякісний альтернатор синхронного типу з 100% мідною обмоткою. Тільки мідна обмотка може витримувати максимальні навантаження без будь-яких ушкоджень, що гарантує довготривалу надійну роботу генераторної установки.
СТАЛЕВИЙ БАК
Генератори «Könner & Söhnen» оснащені сталевим паливним баком збільшеного розміру (55 л.), що подовжує час роботи генератора без дозаправки. На баці розміщений індикатор рівня палива для зручності використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Könner & Söhnen |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 155 |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Габарити | 797×705×805 мм |
| Клас захисту | IP 23M |
| Максимальна потужність | 12.5 |
| Модель двигуна | KS 780 |
| Номінальна потужність | 12 |
| Об'єм двигуна | 750 |
| Обсяг масла в картері двигуна | 1.5 л |
| Обсяг паливного бака | 55 |
| Паливо | Бензин |
| Потужність | 22 |
| Пристрій | генератор |
| Рекомендуємо придбати | 2E-JCM5H,2E-JCM10H,2E-JCM20H,2E-JCM10V,2E-JCM20V,2E-JCM60S,2E-JCM40S,2E-JCM30S |
| Розетки | 1 шт. 230 В — 16 A,1 шт. 230 В — 32 А,1 шт. - 230 В - 63А |
| Рівень шуму | 72 |
| Тип ДВС | Бензиновий 4-тактний, 2-циліндровий з повітряним охолодженням |
| Тип запуску | Електростартер |
| Функції | Вольтметр,Лічильник мотогодин,Частотомір,Індикатор рівня мастила,LED-дисплей,Регулятор напруги: інтелектуальна система AVR |
| Частота току | 50 |
- Ціна: 157 499 ₴






