Könner & Söhnen Генератор бензиновий KS 15-1E 1/3 ATSR, 230/400В, 3 Фази, 12.48/11.5кВт, АВР(ATS), електростартер, 155кг
- Немає в наявності
- Код: KS15-1E1/3ATSR
167 199 ₴
Фірмові двигуни
Потужний двоциліндровий двигун з повітряним охолодженням (22 к.с.) відповідає всім європейським стандартам якості, в тому числі сучасному стандарту EURO-V. Кожен двигун має індивідуальний номер, що дозволяє контролювати якість виробництва та сервісного обслуговування.
Система VTS
Унікальна інноваційна система перемикання фаз VTS (Voltage Transfer Switch) з майже одинаковою потужністю для однофазних (230В) та трифазних (400В) споживачів. Кожний режим має власний автомат захисту.
Зручна ергономічна панель керування
Зручна ергономічна панель управління дозволяє легко керувати всім пристроєм і не вимагає додаткових навичок;оснащена розетками, призначеними для зняття максимальної потужності генератора, LED-дисплеєм та кнопкою аварійною зупинки.
Можливість підключення АВР
Генератор має можливість підключення блоку АВР (автоматичного введення резерву). Вихід АВР має 8-піновий роз’єм.
Альтернатор з 100% мідною обмоткою
В генераторах TM «Könner & Söhnen» встановлений високоякісний альтернатор синхронного типу з 100% мідною обмоткою. Тільки мідна обмотка може витримувати максимальні навантаження без будь-яких ушкоджень, що гарантує довготривалу надійну роботу генераторної установки.
Сталевий бак
Генератори «Könner & Söhnen» оснащені сталевим паливним баком збільшеного розміру (55 л.), що подовжує час роботи генератора без дозаправки. На баці розміщений індикатор рівня палива для зручності використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Könner & Söhnen |
| Двигун | |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Oхолодження двигуна | повітряне |
| Вага | 155 |
| Вихідна напруга | 230 В,400 В |
| Габарити | 797×705×805 мм |
| Клас захисту | IP 23M |
| Коефіцієнт потужності | 1.0,0.8 |
| Кількість фаз | 3 фази |
| Макс. потужність | 15.6 |
| Максимальна потужність | 11.5 |
| Модель двигуна | KS 780 |
| Номінальна потужність | 11 |
| Об'єм двигуна | 750 |
| Обмотка альтернатора | мідь |
| Обсяг масла в картері двигуна | 1.5 л |
| Обсяг паливного бака | 55 |
| Паливо | Бензин |
| Потужність | 22 |
| Пристрій | генератор |
| Рекомендуємо придбати | 2E-JCM5H,2E-JCM10H,2E-JCM20H,2E-JCM10V,2E-JCM20V,2E-JCM60S,2E-JCM40S,2E-JCM30S |
| Розетки | 1 шт. 230 В — 32 А,1 шт. 230 В - 63 А |
| Рівень шуму | 97 |
| Тип ДВС | 4-х тактний |
| Тип генератора | бензиновий |
| Тип запуску | Електростартер |
| Функції | Регулятор напруги: інтелектуальна система AVR |
| Частота току | 50 |
- Ціна: 167 199 ₴








