Правильна синусоїда
будований електронний блок з мікропроцесорним керуванням контролює роботу генератора та забезпечує стабільну вихідну напругу 230В 50Гц синусоїдальної форми, що підходить для надійної роботи чутливої електроніки.
Компактні розміри
Компактні розміри та мала вага інверторних генераторів ТМ «K&S Basic» роблять їх зручними у використанні та зберіганні. Завдяки легкому переміщенню поле застосування цих пристроїв значно розширюється та робить їх незамінними помічниками під час відпочинку на природі, кемпінгу, на рибалці і в поході.
Надійний двигун
Сучасний двигун відрізняється підвищеною зносостійкістю, тривалою і стабільною роботою, відповідає всім європейським стандартам якості, в тому числі сучасному екологічному стандарту EURO V.
Альтернатор з 100% мідною обмоткою
У генераторах інверторного типу TM «K&S Basic» встановлено високоякісний безщітковий альтернатор зі 100% мідною обмоткою. Надійний та компактний альтернатор встановлений на постійних магнітах, у пластиковому кожусі та може витримувати максимальні навантаження без ушкоджень, гарантує тривалу надійну роботу генераторної установки.
Зручна ергономічна панель керування
ручна ергономічна панель дозволяє з легкістю керувати всім агрегатом і не потребує додаткових навичок. Режим економії палива ECONOMY MODE зменшує витрати палива до 50% при малих навантаженнях завдяки зниженню обертів двигуна.
Набір аксесуарів
У комплекті: лійка для заливання оливи, свічний ключ.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Könner & Söhnen |
| Коэффициент мощности | 1 |
| Тип генератора | Инверторный |
| Номинальная сила тока | 8.7 А |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 21 |
| Выходное напряжение | 230 В |
| Габарити | 455 х 385 х 435 мм |
| Класс защиты | IP 23M |
| Комплектация | інструкція,Генератор,Свічний ключ,Лійка,Паковання |
| Количество фаз | 1 фаза |
| Максимальная мощность | 2 |
| Модель двигуна | KSB 130i |
| Номинальная мощность | 1.8 |
| Объем двигателя | 119 |
| Обсяг масла в картері двигуна | 0.4 л |
| Обсяг паливного бака | 10 |
| Топливо | Бензин |
| Мощность | 3.2 |
| Пристрій | генератор |
| Рекомендуємо придбати | 2E-JCM5H,2E-JCM10H,2E-JCM20H,2E-JCM10V,2E-JCM20V,2E-JCM60S,2E-JCM40S,2E-JCM30S |
| Розетки | 2 х 16A |
| Уровень шума | 70 |
| Тип ДВС | 4-х тактний |
| Тип запуска | ручний стартер |
| Время непрерывной работы | 13 |
| Частота току | 50 |
- Цена: 19 299 ₴












