Правильна синусоїда
Вбудований електронний блок з мікропроцесорним керуванням контролює роботу генератора та забезпечує стабільну вихідну напругу 230В 50Гц синусоїдальної форми, що підходить для надійної роботи чутливої електроніки.
Надійний двигун
Фірмовий надійний двигун K&S відрізняється підвищеною зносостійкістю, тривалою і стабільною роботою, та відповідає всім європейським стандартам якості, в тому числі EURO V.
Економічний режим
Режим економії пального ECONOMY MODE зменшує витрати палива до 50% при малих навантаженнях завдяки зниженню оборотів двигуна.
Вбудована система АВР (АТS)
Генератор оснащений системою автоматичного введення резерву (АВР). Вбудований блок автоматики дозволяє генератору контролювати наявність живлення від зовнішньої мережі та автоматично вмикатися у разі його відключення, а потім автоматично відключатися в момент повернення електропостачання без втручання користувача.
Ергономічна панель керування
Оснащена: LED-дисплеєм, перемикачем економічного режиму, а також кнопкою RESET для перезавантаження системи контролю (при спрацьовуванні автомата захисту) та відновлення напруги. Контроль всіх ключових показників робочого стану: захист від перевантажень, автоматична зупинка при низькому рівні мастила.
Низький рівень шуму
Шумозахисний корпус забезпечує мінімальний рівень шуму (66 дБ Lpa 7м), комфортне використання і зручне транспортування.
Високоякісний альтернатор
У генераторах інверторного типу Könner & Söhnen встановлено високоякісний безщітковий альтернатор зі 100% мідною обмоткою. Надійний та компактний альтернатор встановлений на постійних магнітах, у пластиковому кожусі та може витримувати максимальні навантаження без ушкоджень, гарантує тривалу надійну роботу генераторної установки.
Транспортувальний комплект
Корпус обладнаний системою транспортування для зручності переміщення, завдяки чому поле використання значно розширюється. Два колеса та ручка, що підіймається під час переміщення генератора, забезпечують комфортне транспортування та мобільність агрегата.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Könner & Söhnen |
| Коэффициент мощности | 1 |
| Тип генератора | Инверторный |
| Номинальная сила тока | 17.4 А |
| Пользовательские характеристики | |
| Oхолодження двигуна | повітряне |
| Вес | 40 |
| Выходное напряжение | 230 В |
| Комплектация | інструкція,Генератор,Викрутка,Свічний ключ,Паковання |
| Количество фаз | 1 фаза |
| Максимальная мощность | 4 |
| Модель двигуна | KS 240i |
| Номинальная мощность | 3.5 |
| Объем двигателя | 223 |
| Обсяг масла в картері двигуна | 0.6 л |
| Обсяг паливного бака | 12 |
| Топливо | Бензин |
| Мощность | 7.5 |
| Пристрій | генератор |
| Рекомендуємо придбати | 2E-JCM5H,2E-JCM10H,2E-JCM20H,2E-JCM10V,2E-JCM20V,2E-JCM60S,2E-JCM40S,2E-JCM30S |
| Розетки | 2 шт. - 230 В |
| Уровень шума | 66 |
| Тип ДВС | Бензиновий 1-циліндровий, 4-тактний з повітряним охолодженням |
| Тип запуска | електростартер,ручний стартер,автоматичний |
| Функции | Вихід ATS,LED-дисплей,Ємність акумулятора |
| Частота току | 50 |
- Цена: 55 799 ₴












